Ana sayfa Sosyal Medya Pelin Karahan, 10 kilo verdi son halini görenler çok şaşırdı!

Pelin Karahan, 10 kilo verdi son halini görenler çok şaşırdı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Pelin Karahan, Kıbrıs Zafere Doğru isimli TRT1 dizisiyle ekranda yer aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çekimleri tamamlanan dizinin ekibi ise dağıldı…

Pelin Karahan da İnci karakterine duygusal vedası ile sosyal medyada dikkatleri çekmişti. Oyuncu, dizinin çekimlerinin bitmesinin ardından İstanbul’a gelerek, normal yaşamına tekrar geri döndü. Pelin Karahan’ın fit hali de dikkatleri çekti.

Ünlü oyuncu, 10 kilo verdi ve bunu nasıl başardığını da anlattı. Oyuncu, “10 kilo gitmiş. Hala devam ediyorum, her sabah kalkıp spor yapıyorum. İstediğimin çok altına indim, ama bunu korumak çok önemli benim için” diye konuştu.

Bu şekilde daha sağlıklı olduğunu belirten Pelin Karahan, iki öğün yediğini ve dengeli beslendiğini ifade etti.

Yılbaşında ailesiyle birlikte kayak yapan oyuncu, şimdilerde dinlenmeye çalışıyor. Oyuncu, bazı projeler için görüşmelerin sürdüğünü ama çok fazla dinlenmeyeceğini, yeniden setlere döneceğini söyledi.

Dalgalar ve İzler isimli sinema filmiyle de geçen ay gündemde olan oyuncu, vizyon filmi olmadığını ve daha çok festival filmi olduğunu anlattı.

Oyuncu, “Dizinin birkaç bölüm daha yayını var ama biz çekimleri bitirdik” diye konuştu. Çocukları ile vakit geçirdiğini ve arkadaşları ile de zaman geçirmekte olduğunu sözlerine ekledi.