SON DAKİKA
5 Şubat 2023 01:55

SON HABERLER

Pınar Altuğ hafta sonu keyfiyle, Serenay Sarıkaya ise zarafetiyle kıskandırır!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Çocuklar Duymasın dizisinde Meltem olarak izlediğimiz Pınar Altuğ’un hafta sonu keyfi görülmeye değer. Mavi’nin yeni reklamında ortaya çıkan Seray Sarıkaya ise çekimlerden bir paylaşım ile yine hayranlarını mest etmeyi bildi.

Pınar Altuğ, en son instagram’da yayınlanacak bir dizide yer aldı ve başka da bir projesi ortaya çıkmadı. Ünlü oyuncu, eşi ve kızı ile birlikte gününü gün ediyor. Havanın iyi olmasını da değerlendiren Pınar Altuğ, hafta sonu için macera dolu bir Bozcaada seyahati yaptıklarını sosyal medya hesabından duyurdu. Ünlü oyuncu, “Macera dolu bir hafta sonu” notu ile aşağıdaki fotoğrafını yayınlayarak birçok hayranını kıskandırdı.

Mavi firmasının yüzü olan Serenay Sarıkaya, en son yeni reklam filmi ile hayranlarının karşısındaydı. Güzelliği ve fit haliyle göz dolduran oyuncu, yeni bir paylaşım yaptı.

Instagram hesabında 10 milyona yaklaşmakta olan oyuncu, her paylaşımı ile yüzbinlerce beğeni ve binlerce yorum almaya devam ediyor.

“Çekimdeyken hissettiğim, aslında ben” notuyla aşağıdaki afili pozunu yayınlayan ünlü oyuncunun hem tarzı hem de zarafeti hayranlarını bir hayli etkiledi. Takipçiler, “Her halinle güzelsin” diye yorum bıraktı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler