Ana sayfa Kadın Haberleri Güzelliğin zirvesi bu! Dilan Çiçek Deniz, Burcu Kıratlı ve Merve Oflaz yine olay!

Güzelliğin zirvesi bu! Dilan Çiçek Deniz, Burcu Kıratlı ve Merve Oflaz yine olay!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile hayranlarını mest etmeyi sürdürüyor. Bu isimler arasında Dilan Çiçek Deniz, Burcu Kıratlı ve Merve Oflaz son paylaşımları ile büyük ilgi gördü.

Yarım Kalan Aşklar dizisi ile BluTV’de fırtına estiren Dilan Çiçek Deniz, 5 Kasım’dan itibaren ise hayranlarının karşısına Alev Alev dizisindeki Rüya karakteri ile Show TV ekranında çıkacak. Yeni karakterinde güçlü bir kadın karakterini izleyeceksiniz. Ünlü oyuncu, sosyal medyada güzelliğini ve zarafetini sergileyen paylaşımlarıyla da hayranlarının ilgisini çekiyor. “Hepsi bir illüzyon” notuyla aşağıdaki fotoğrafını yayınlayan oyuncuya, “Hem güzel hem asil” yakıştırması yapıldı.

Uzun süredir dizilerde rol almayan Burcu Kıratlı, magazin dünyasında sevgilisi Sinan Akçıl ile ilgili konularla gelmekteydi. Son açıklamasında artık işi ile konuşulmak için elinden geleni yapacağını belirten oyuncu, yeni dizi projeleri arıyor. Aşk ve Mavi’den bu yana 3 yıldır ekranda olmayan Burcu Kıratlı, sosyal medyada ise fit vücuduyla ve etkileyici pozları ile göz dolduruyor.

Merve Oflaz, Arka Sokaklar dizisinin Bahar’ı olarak 15. sezonu devam eden dizinin önemli karakterlerinden birisine hayat veriyor. Ünlü oyuncu, sporu ve doğa ile iç içe yaşamı kendisine felsefe edinen bir isim… Hayvan sevgisiyle de bilinen Oflaz, fit vücuduyla da sıklıkla yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Ünlü oyuncunun farklı pozuna takipçilerinden “Güzelliğin zirvesi bu” şeklinde yorumlar geldi.