SON DAKİKA
30 Kasım 2022 04:12

SON HABERLER

Prenses Diana’yı anlatan Spencer firmi eleştirmenlerin kalbini kazandı!

Ünlü oyuncu Kristen Stewart’ın Prenses Diana’yı canlandırdığı, yılın en çok merak edilen ve heyecanla beklenen filmlerinden ‘Spencer’, ABD’de ve gösterime girdiği diğer ülkelerde hem izleyiciden hem de eleştirmenlerden övgü aldı.

Guardian, filmi “Baş döndürücü ve muhteşem” olarak tanımlarken, Variety ise “Diana’nın değişim hikayesi büyülüyor” şeklinde yorum yaptı. Kristen Stewart’ın çok beğenilen performansı hakkında Hollywood Reporter, “Kamera Kristen Stewart’a adeta tapıyor” ifadesini kullanırken, The Telegraph ise “Kristen Stewart ödül sezonunun favorisi olacak” iddiasında bulundu.

Birçok önemli mecradan takdir toplayan filmin usta yönetmeni Pablo Larrain ise ‘Spencer’ı “Benim neslim bize anlatılan masalları dinleyerek ve anlamaya çalışarak büyüdü. O masallarda prens prensesini buldu ve onu kraliçesi yaptı, bize hep böyle anlatılırdı. Peki, bir kraliçe kraliçe olmaktan vazgeçerse ne olur? O masal alt üst olur. Filmin özünde de anlatmak istediğim tam olarak bu.

Bu önemli karar nasıl ve neden verildi? Diana’nın milyonlarca insanın kalbine dokunan ve hayatının dönüm noktası olan kararı verdiği bu günlerin hikayesini yapmak istedim. Dünyanın dört bir yanına ulaşacak evrensel bir hikaye bu…” sözleriyle anlatıyor.

Etkileyici hikayesiyle Türkiye’de de merakla beklenen ‘Spencer’, sinemalarda!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler