Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Reytingi patlayan Teşkilat’ta şoke eden teklif

Reytingi patlayan Teşkilat’ta şoke eden teklif

tarafından admin

Yayınlandığı ilk günden bu yana gündemden düşmeyen, TRT 1’in yeni dizisi “Teşkilat ”, 4 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de beşinci bölümüyle ekranlara gelecek. İzleyicinin büyük beğenisi ile zirvedeki yerini koruyan ‘Teşkilat’ın yeni bölümünde, kahramanlarımız Türkiye düşmanı Fadi’nin planlarının karşısında yine ölümcül bir mücadele veriyorlar!

İzleyicilerin büyük ilgisini çeken Teşkilat dizisinin ilk 4 bölümündeki başarısı ortada. Dizinin 5. yeni bölümü de yine hem gönüllere hem de aksiyon sahneleriyle göze hitap edecek. Serdar ve Ceren arasında yaşanan savaş da farklı bir boyuta ulaşacak. Serdar, hiçbir şeyden haberi olmayan aşık rolüyle Ceren’e evlenme teklif edecek. Bu teklif Ceren’i şoke edecek. İzleyicilerin de şaşıracağı önemli sahneler geliyor. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Tuncer Salman, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Nihat Altınkaya, Ezgi Şenler gibi isimlerin başrolünde olduğu dizide kahramanlarımız Türkler’e yönelik Berlin’deki saldırıyı da durdurmak için çaba harcayacak.

Reytingi patlayan Teşkilat'ta şoke eden teklif 8

Patlayıcı yüklü minibüse hapsedilmiş Serdar’ın fazla zamanı yoktur. Uluslararası kamuoyunda Türkiye’yi zor duruma düşürecek bombalı saldırı gerçekleşmek üzeredir. Zehra, Pınar ve Hakkı ise Alman polisinin ablukası altında, bomba yüklü aracın uzaklaşmasını izlemek zorunda kalırlar! Mete Bey, karargahta olasılıkları değerlendirirken, saniyelerle yarışan ekip, Hulki’nin tehlikeli manevrası ile hem zaman kazanır hem de krizi önleyebilir!

HULKİ, FADİ’YE ESİR DÜŞÜYOR

Neo-Naziler ise planlarına sadık kalarak, Türkiye aleyhinde yayın yapan derginin önündeki protesto alanına gelirler. Esir tuttukları Serdar’ı da protestocuların arasında göstererek, herkesi havaya uçurma planları neredeyse tamamen gerçekleşir! Ancak, ekip üyeleri birbirinden ayrı düşse de olağanüstü bir mücadele vermeye devam ederler.

Verilen mücadelede bir de kayıp verirler: Hulki Rainer’e, dolayısıyla da Fadi’ye esir düşer.

O Almanya’da babası da yoğun bakımda hayat mücadelesi vermektedir.

Reytingi patlayan Teşkilat'ta şoke eden teklif 9

VE SIRLARLA DOLU İLİŞKİDE SÜRPRİZ TEKLİF!

Ceren deşifre olduğundan şüphelenmektedir. Operasyonlardaki başarısızlığından dolayı Fadi’nin güvenini kaybetmiştir. Yolun sonuna geldiğini düşündüğü anda Serdar’ın kendisine evlenme teklif etmesiyle tüm dengeler değişir.

‘Teşkilat’ her pazar saat 20.00’de TRT 1’de…