Ana sayfa Sosyal Medya Savaşçı’yı bırakıp Yasak Elma’ya geçmişti, Berk Oktay’dan yine mi ayrılık var!

Savaşçı’yı bırakıp Yasak Elma’ya geçmişti, Berk Oktay’dan yine mi ayrılık var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Berk Oktay, son yıllarda başarılı performanslar sergileyen isimlerin başında geliyor… Savaşçı dizisinde 4 sezon boyunca Kağan Bozok karakterini canlandıran oyuncu, bu yapım sayesinde geniş bir hayran kitlesi elde etti.

Savaşçı dizisinin 5. sezonu öncesinde yaşanan anlaşmazlıklar sonrasında projeye veda eden Berk Oktay, büyük de bir sürpriz yaparak Çağatay karakteri ile Yasak Elma dizisine katılmıştı. Ünlü oyuncunun ne kadar isabetli karar verdiği de Haziran ayında ortaya çıktı.

Berk Oktay’ın yer almadığı Savaşçı dizisi 5. sezonu düşük reytingler aldı ve ekran ömrünü tamamladı. Ancak Yasak Elma elde ettiği yüksek reyting oranları ile beşinci sezon onayını alarak yine önemli bir başarı sergiledi.

Çağatay karakteri ile Yasak Elma dizisine alışan, izleyicilerin de performansından memnun olduğu Berk Oktay için bir ayrılık iddiası da ortaya atıldı. Birçok isim Yasak Elma dizisine bir bir veda ederken, Berk Oktay’ın da ayrılanlar arasında olduğu iddiaları sosyal medyaya yansıdı.

Ancak ünlü oyuncu bu iddiaları yalanlayan açıklaması ile hayranlarının yüreklerine su serpti.

Geçtiğimiz gün AVM çıkışı görüntülenen Berk Oktay diziden ayrılacağı yönündeki iddiaların doğru olmadığını söyledi. Dizide başka ayrılıkların yaşanacağını ifade eden oyuncu, kendisinin ise beşinci sezonda kadroda yer almaya devam edeceğini vurguladı.

Nesrin Cavadzade’nin ardından Erdal Özyağcılar, Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç’ın ayrıldıkları ortaya çıkmıştı. Sonrasında bu isimlere Gülenay Kalkan da eklendi…