SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 15:10

SON HABERLER

Şenay Devi haftalık burç yorumunda Terazi Burcuna hangi tavsiyede bulundu?

Ünlü astrolog Şenay Devi Youtube’daki Astrodeha köşesinde yaptığı burç yorumları ile özellikle astroloji meraklılarından yoğun ilgi görüyor. Bu hafta  gökyüzü burçlara hangi mesajları veriyor? Gezegenlerin hareketleri, Ay ve Güneşin durumu burcunuzu nasıl etkileyecek?  Şenay Devi 25-31 Mart haftası burç yorumunda Terazi burcu için şunları söyledi;

Sevgili Teraziler, iş hayatınızda kontrolü elden bırakmamalı, finansal konularda gecikmelerle alakalı takipçi davranarak elinizden gelen müdahaleyi yapıp çözüm odaklı ilerlemelisiniz. Özellikle ortaklıklardan zarar görmek istemiyorsanız bu şekilde davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise üçüncü şahıslardan kaynaklı sorunlar yaşayabilir, partnerinizi geçmişi ile yargılayarak kırabilirseniz dikkatli davranın. İşler çığrından çıkıp ayrılık noktasına gelmek istemiyorsanız sözlerinizde seçici olmalısınız.

Bekar Teraziler yeni tanışacakları birisi ile duygusal yakınlık kurabilirler. Bu hafta sağlık problemlerinizi ve psikolojik problemlerinizi çözüme kavuşturmak için korkmadan hareket ettiğinizde üzerinizdeki tüm yorucu enerjilerden uzaklaşmayı başaracaksınız.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler