SON DAKİKA
25 Kasım 2022 11:25

SON HABERLER

Teşkilat dizisinde büyük hayal kırıklıkları yaşandı!

Serdar, roketin fırlatılmasına engel olamadı… Pınar’ın kimliğini öğrenen Çetin, büyük bir yıkım yaşadı… Matthias’ı korumaya çalışan Ceren ve Yıldırım, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı…TRT 1’in büyük beğeniyle izlenen dizisi ‘Teşkilat’, 27 Şubat Pazar akşamı yayınlanan otuz altıncı bölümüyle büyük ilgi gördü.

‘Teşkilat’, aksiyon dolu heyecanlı sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile büyük beğeni toplarken #AjanŞebekesi etiketiyle de sosyal medyaya da damgasını vurdu. Teşkilat’ın 27 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte detaylar:

Serdar, Türkmen köyüne düzenlenen saldırıyı engellemek için tüm çabayı göstermesine rağmen roketin fırlatılmasına engel olamadı. Ekip tutsak köy halkını kurtarmaya çalışırken diğer yandan füzeyi etkisiz hale getirmek için mücadele verdi.

Pınar’ın kimliğini öğrenen Çetin büyük bir yıkım yaşadı. Polisler tarafından etrafı sarılan Çetin’in teslim olması beklenirken, genç adamın hamlesi Pınar’a büyük şok yaşattı.

Ceren’in peşinde olduğunu anlayan Halit, onun karşısına çıktı. Ceren ve Halit arasındaki beklenmedik hesaplaşmanın ardından Halit’in kafasında birçok soru işareti oluştu.

Tövbekar, uzun yıllardır peşinde olduğu Çolak Cevher kod adlı teröristin ortaya çıktığını duyunca Kuzey Irak’ta kalmaya karar verdi. Başarılı bir hamleyle yarım kalan hesabını kapatan Tövbekar daha sonra Ankara’ya döndü.

Şirket’in durmayacağını bilen ekip, kimyasal saldırı planını engellemek için Berlin’e doğru yola çıktı. Serdar burada Matthias’ın karşısına çıkarak yanında kalmayı başardı. Ekip ise bir taraftan operasyonu adım adım uygulamaya başladı. Matthias hiç beklemediği bir anda karşısında Serdar ve Zehra’yı buldu. Ekibin akıl dolu planı başarıyla sonuçlanırken, Matthias’ı korumaya çalışan Ceren ve Yıldırım, büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

‘Teşkilat’ her pazar saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler