SON DAKİKA
7 Aralık 2022 03:37

SON HABERLER

Teşkilat ikinci sezonu öncesi hem ayrılık hem de kadroya katılan yeni bir ünlü var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Teşkilat ikinci sezon öncesi yaşanan gelişmelerle dikkatleri çekiyor. Zehra karakterinde izlediğimiz Deniz Baysal, Temmuz sonu gibi Ankara’ya giderek ekibe katılacağını söyledi..

Deniz Baysal’ın verdiği bu bilgi, Teşkilat dizisinin çekimlerine yakın zaman içinde başlanacağını anlatıyor. Bu durumda dizinin yeni bölümleri ile ekrana dönüşü Eylül ayında gerçekleşecek gibi bir durum ortaya çıkıyor… Teşkilat dizisinin 14 bölüm süren ilk sezonu büyük reytingler, güçlü aksiyon sahneleri ve sosyal medyada etkileşimi yüksek bir ortam getirdi… Bu ortamın ikinci sezonda da devam etmemesi için hiçbir olumsuzluk yok…

Teşkilat’ın ikinci sezonu öncesi yaşanan önemli ayrılık reji kısmında gerçekleşti. Yönetmen, Keche lakaplı Hakan Kırvavaç projeye veda etti. Ünlü yönetmen 14 bölüm süren ilk sezonda çok iyi bir anlatım dili oluşturmuş ve dizinin başarısına da büyük katkı yapmıştı.

İkinci sezonda ise dizinin yönetmeni olarak Son Yaz’ı çeken Burak Arlıer ile Burak Müjdeci yönetecek. Son Yaz dizisindeki başarılı performansıyla Burak Arlıer’in Teşkilat’ta da iyi bir dönem yaşaması bekleniyor. Dizide ise bazı değişimler yaşanacağı gelen bilgiler arasında.

Hikayeye yeni karakterler katılacak ve aksiyonu bol sahneler yine izleyicileri etkileyecek. Payitaht Abdülhamid dizisinde Mahmut Paşa olarak uzun süre ekranda yer alan, Maraşlı dizisinde ise Hurdacı olarak 7 bölüm bulunan Hakan Boyav, Teşkilat dizisinin kadrosuna katıldı.

Diziye yeni isimlerin de katılması, hikayenin daha etkili hale gelmesi için önemli yeniliklerin yapıldığı ile ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor. Teşkilat dizisinin ikinci sezon çekimlerine az kaldı ve yeni isimler yakında ortaya çıkacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler