Ana sayfa Dizi Fragmanları Tozkoparan İskender dizisinde süper gücün sınırları!

Tozkoparan İskender dizisinde süper gücün sınırları!

tarafından ker_def

Tozkoparan İskender isimli TRT1 dizisi 31. bölümü ile birlikte 19 Aralık Pazar günü saat 17.00’da izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili detaylar merakla bekleniyor.

Sıra dışı ve macera dolu hikâyesiyle çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği Tozkoparan İskender’in yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar: Pençe’den ayrılma isteğini dile getiren Mavi Ay, Haluk’un “okuldan atılma” tehdidiyle karşı karşıya kalmıştır. İşlerin düşündükleri kadar kolay çözülmeyeceğini anlayan İskender ve arkadaşları mecburen geri adım atar. Bu fırsatı kaçırmayan Cenk hem fiziksel olarak hem zihinsel olarak Mavi Ay’ı cezalandırmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Ertesi gün okula giden Mavi Ay’ın keyfi, okul müdürünün kendilerini odasına çağırmasıyla kaçar. İskender’in yaptığı bazı hareketlerin süper güçlerini ortaya çıkarması, Arda, Asya, Elif ve Sinan’ı endişelendir. Bu konuda bir çözüm yolu arayan Mavi Ay soluğu Fikri’nin yanında alır. Vakit İskender’in süper güçlerini test etme vaktidir.

Fikri’nin önderliğinde İskender’in süper güçlerini ölçmek için çeşitli testler yapılırken; Pençe laboratuvarında Haluk, zamanın çocuğunun sahip olduğu süper güçlere karşı koyabilmesi için yaptığı icadı Cenk’e takdim eder.

Alim Cezeri Koleji’nin okul müdürü Mavi Ay’a ne söyleyecek? Mavi Ay Pençe’den ayrılmayı başarabilecek mi? İskender’in süper güçlerinin sınırları ne? Haluk’un zamanın çocuğunu durdurmak için nasıl bir icat yaptı?

Tüm bu soruların yanıtı ve daha fazlasıyla Tozkoparan İskender, yeni bölümüyle 19 Aralık Pazar günü saat 17.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.