SON DAKİKA
1 Şubat 2023 19:12

SON HABERLER

TRT1’in çok iddialı oyunculardan kurulu yeni bir dizisi var!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Barbaroslar dizisinin oyuncu kadrosu çok iddialı! Yeni sezonda ekrandaki en farklı ve izleyicileri etkileyecek dizilerin başında Barbaroslar geliyor… Engin Altan Düzyatan ile Ulaş Tuna Astepe’nin başrolde buluşması çok etkileyici oldu. Dizi hayranları her iki ismi de heyecanla bekliyor.

Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının konu edildiği dizinin çekimleri için hem Türk hem de yabancı ekipler uzun süre çalışmalar yaptı. Geçtiğimiz ay çekimlere de başlandı. Diziden ilk fotoğraflar geldi ve fragman yayınlandı.

Şimdi beklenen şey ise yayın tarihinin netleşmesi… Henüz TRT1’den yayın tarihi ile ilgili bilgi gelmedi. Ancak Ekim ayı gibi dizinin ekranda olması gibi bir beklenti var.

Barbaroslar dizisinin en dikkat çeken yanlarından birisi de oyuncu kadrosu. Başroldeki iki önemli ismin yanı sıra yan karakterler için de birçok önemli isim ile anlaşmalar yapıldı.

Yetkin Dikinciler uzun bir aradan sonra yeniden dizi setlerine TRT1 ekranında dönüyor.

Pelin Akil en son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da izleyici ile buluşmuştu, yeni sezonda yine çok iyi bir dizide bulunuyor.

Ramo dizisinde izlediğimiz Yiğit Özşener de yine Barbaroslar kadrosunun usta isimlerinden birisi oldu.

Ayrıca; Caner Topçu, İsmail Filiz, Batuhan Bayar, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve Miraç Sözer gibi önemli oyuncular da yine dizinin kadrosunda yer alıyor.

Yeni sezonda Barbaroslar dizisi TRT1 ekranında büyük bir ilgi görecektir. Ayrıca yurt dışı satışlarının da çok iyi olması bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler