Ana sayfa Dizi Haberleri TRT1’in Teşkilat dizisi pazar reytinglerini alt üst etmeye geliyor!

TRT1’in Teşkilat dizisi pazar reytinglerini alt üst etmeye geliyor!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Teşkilat’, 7 Mart Pazar akşamı yayınlanacak ilk bölümüyle TRT 1 ekranında izleyicisiyle buluşuyor. Dizi pazar akşamı yayınlanan yapımlar arasında yaşanan reyting rekabetine yeni bir soluk getirecek. Kefaret ve Arıza arasında devam eden reyting yarışında, AB grubunda ise Menajerimi Ara bir hayli iddialı.

Ayrıca Hercai dizisi de atv’de 3. sezonuyla devam ediyor. Teşkilat’ın gelişiyle birlikte reytinglerde müthiş bir yarış yaşanacak. Çok iddialı gelen TRT1’in aksiyon dizisi milyonlarca hayranı ekrana taşıyacaktır. 7 Mart Pazar akşamı reytinglerin nasıl şekilleneceği önemli, çünkü bazı dizilerin sıkıntıya girmesi gibi sonuçlar da doğurabilir.

TRT1'in Teşkilat dizisi pazar reytinglerini alt üst etmeye geliyor! 11

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak uluslar arası anlamda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin ardından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli bir ekip kurulmasına karar verilir.

TRT1'in Teşkilat dizisi pazar reytinglerini alt üst etmeye geliyor! 12

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; ekip üyelerinin resmiyette ölmüş olması gerekliliği ortaya çıkar.

TRT1'in Teşkilat dizisi pazar reytinglerini alt üst etmeye geliyor! 13

Mete Bey ekipte düşündüğü Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan’la (Ahmet Uğur Say) tek tek görüşerek her birine, kendilerini tanıyan herkesin ve ailelerinin kendilerini “ölmüş bilmesi” gerektiğini söyler ve bunu kabullenmelerini teklif eder…

TRT1'in Teşkilat dizisi pazar reytinglerini alt üst etmeye geliyor! 14

DÖNÜŞÜ OLMAYAN BİR YOLUN BAŞINDA

Teşkilatın en iyi istihbaratçılarını bir araya getiren bu ekibin liderliği için teşkilatın en gözde ismi Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) seçilir. Serdar, vatan sevgisi ile aşkı Ceren (Ezgi Eyüboğlu) arasında kalırken; ekibin her biri kendi alanında uzmanlaşmış istihbaratçılardan oluşan diğer üyeleri de, geri dönüşü olmayan bir yola gireceklerinin farkına varır.

TRT1'in Teşkilat dizisi pazar reytinglerini alt üst etmeye geliyor! 15