Ana sayfa Dizi Haberleri TRT1’in Teşkilat dizisinde ayrılık kararı doğru çıktı!

TRT1’in Teşkilat dizisinde ayrılık kararı doğru çıktı!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İkinci sezona çok başarılı bir başlangıç yapan Teşkilat dizisi, 16. yeni bölümü ile Pazar akşamı yine ekrandaydı. TRT1’in sevilen dizisinde Zehra karakterini canlandıran Deniz Baysal’ın duygusal sahnelerinin yer aldığı bir bölüm geride kaldı.

Kızının babası ve eski eşi Kemal’in ölümünün acısını yaşayan Zehra karakteri, psikolojik bir sınav veriyor. Ezgi Şenler’in canlandırdığı Pınar ile Zehra arasında geçen duygusal sahne izleyicilerin çok etkiledi. İki genç oyuncunun da çok başarılı olduklarını belirten dizi hayranları bu sahnede çok duygulandıklarını belirten yorumlar paylaştı.

Zehra karakterinin ekipten ayrılık kararı alma ihtimali fragmanlarda kendini belli etmişti. Dizi hayranları en çok da bu konuyu merak ediyordu. Turgut Tunçalp’ın canlandırdığı Halit Başkan’a bir mektup bırakan Zehra, ayrılık kararını bu şekilde duyurmuş oldu..

Mektuptaki şu sözler oldukça dokunaklıydı: “Ayrılık vakti geldi. Kızımı hem annesiz hem babasız bırakabileceğimi sanmıyorum. Bu benim görevimi de layığı ile yerine getirmeme mani olacak. Son karar elbet sizin, lütfen istemeyerek de olsa bu kutsal vazifeden affımı kabul edin.”

Dizinin hayranları ise Zehra’nın ekipten gitmesini hiç istemiyor. Bazı izleyiciler Deniz Baysal’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağını soruyor. Böyle bir durum yok. Sadece hikaye gereği Zehra karakterinin bu şekilde yol alması düşünülmüş gibi gözüküyor.

Ancak Zehra karakterinin ayrılık kararını vermesi ekipten ayrılacağı anlamı taşımıyor. Çünkü Halit Başkan yeni bir yol bulur ve Zehra’nın kızı ile buluşmasını ve aynı zamanda da görevine devam etmesini sağlayabilir. Dizi sürprizlerle yoluna devam edebilir.