Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kuruş dizisi Show TV’de çok iddialı başlayacak!

Üç Kuruş dizisi Show TV’de çok iddialı başlayacak!

tarafından ker_def

Show TV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi ‘Üç Kuruş’ Pazartesi akşamı izleyiciyle buluşuyor. Heyecanla beklenen yayın günü yaklaşırken dizinin ilk bölümünden sosyal medyaya özel bir ön izleme sahnesi daha yayınlandı. Heyecan dolu sahne izleyiciyi ekran başına kilitleyecek bir bölümün sinyallerini veriyor.

Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un başrolleri paylaştığı sezonun en iddialı yapımlarından Üç Kuruş, özgün hikayesi ve oyuncu kadrosuyla şimdiden büyük heyecan yarattı. Kartal’ın (Uraz Kaygılaroğlu) asi ve tehlikeli yüzüne dair ilk ipuçlarının verildiği sahnede “ÇP” damgasının hikayesi büyük merak konusu oluyor. Kartal’ın elindeki ÇP yazılı damgayı göstererek söyledikleri, izleyicinin Kartal karakterine dair merakı da giderek artıyor.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’in imzası bulunan dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstlendi.

‘Üç Kuruş’un kadrosunda şu isimler bulunuyor: Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit.

‘Üç Kuruş’, Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!