SON DAKİKA
29 Haziran 2022 18:21

SON HABERLER

Üç Kuruş dizisinde Kartal hapisten çıktı, yeni dönem başladı!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’ta yarın akşam yeni bir dönem başlıyor. 3 yıl zaman atlaması yaşanacak olan Üç Kuruş’un yeni bölümünden yayınlanan ön izleme sahnesinde Kartal’ın hapishaneden çıkışı koğuşta büyük ses getiriyor. “Kartal baba çıkıyor!” sesleri arasında büyük bir coşkuyla uğurlanan Kartal’ın yıllar içinde yaşadığı değişim de dikkat çekiyor.

Kartal, mahalleye döndüğünde her şeyin değişmiş olduğunu görür ve sarsılır. Çıngıraklı artık Şahin’in kontrolündedir. Mahallede istenmediğini gören Kartal, her şeyi geride bırakıp uzaklaşacakken, onu sarsıp kendine getiren Leyla olur.

Bahar’dan bir çocuğu olduğunu öğrenen Kartal, ne pahasına olursa olsun önce kendi evladına kavuşup ardından da ailesini yeniden bir araya getirmek için harekete geçer. Bu uğurda ilk olarak Efe’nin karşısına çıkar ama Efe’yi hiç beklemediği bir halde bulur.

Kartal, Efe’yi kendine getirmek için büyük bir plan yapar ve Kartal’ın yaptığı bu planda yolu bir kez daha İrfan’la kesişir.

Senaryosunda Damla Serim, Eset Akçilad ve Berrin Tekdemir’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse gibi isimler bulunuyor. ‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler