SON DAKİKA
28 Ocak 2023 10:07

SON HABERLER

Üç Kuruş dizisinde Uraz Kaygılaroğlu geldi ama iki başrol hala ortada yok!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’de yayınlanan ve 4 sezon süren Çukur dizisinden sonra Üç Kuruş isimli proje öne çıkmıştı. Çukur’un finalinde de gönderme yapılan Üç Kuruş dizisi yine bir Ay Yapım projesi olarak öne çıktı.

Çukur dizisi hayranlarının heyecanla beklediği Üç Kuruş isimli yeni yapımdan yeni haberler gelmeye devam ediyor. İlk olarak Uraz Kaygılaroğlu ile anlaşma yapıldığı ortaya çıkmıştı. Erşan Kuneri isimli Netflix dizisinin çekimlerinde yer alan Kaygılaroğlu, yeni dönemde Üç Kuruş dizisiyle birlikte ekrana güçlü bir geri dönüş yapacak.

En son Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakteri ile izlediğimiz Kaygılaroğlu, hikayenin merkezinde yer alan Kartal karakterini canlandıracak. İçinde seri katilin, polisin ve mafyanın olduğu Üç Kuruş isimli dizide önemli bir isime daha teklif yapıldı ortaya çıktı.

Gazeteci Birsen Altuntaş, Üç Kuruş dizisiyle ilgili Ekin Koç’a teklif yapıldığı bilgisini duyurdu. En son Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde başrolde yer alan Ekin Koç, çok iyi performans sergilemişti. Hayranlarının heyecanla yeni dizisini beklediği Ekin Koç, rolü kabul edecek mi henüz bir bilgi yok.

Sinan Öztürk yönetmen koltuğunda oturuyor ve Üç Kuruş dizisi için hazırlıklar yoğun şekilde devam ediyor.

Murat Uyurkulak ve Damla Serim’in hikayesini yazdığı dizide üç önemli başrol oyuncusunun buluşması bekleniyor. İlki Uraz Kaygılaroğlu oldu ama diğer ikisi henüz netleşmedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler