Yalancı Bahar dizisi 11. bölümde Malik artık iftiralara dayanamayıp konuşuyor…

22 Eylül 2017 Cuma, 18:30
Yalancı Bahar dizisi 11. bölümde Malik artık iftiralara dayanamayıp konuşuyor…

Kanal 7’nin sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar, yarın (23 Eylül cumartesi) 11. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünün konusu şöyle:

RK’NIN AÇIKLAMALARI MADHUBALA’YI ZOR DURUMDA BIRAKIR

Ekranların sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar’da bugün, RK yaptığı basın açıklamasında Madhubala ile arasında bir ilişki olduğunu söyleyince Malik ve Padmini bu durumdan büyük üzüntü duyar. Subhangi eline geçen bu kozu Mukund ve Madhubala arasındaki ilişkiyi bitirmek için kullanmaya karar verir. Madhubala hakkındaki iftiralara daha fazla dayanamayan Malik sessizliğini bozmaya karar verir.

11. Bölüm

RK ile Madhubala arasında bir ilişki olduğunu ima eden Subhangi oğlu Mukundu uyarır. Gazetelerde RK ve Madhubala hakkındaki haberleri gören Malik kızını da yanına alarak RK’nın malikânesine gider. RK bu durumdan dolayı onlardan özür dilese de o içten içe Madhubala’yı zor duruma düşürmek için hazırladığı tehlikeli planın kusursuz bir biçimde işlemesinden memnundur. Yaptığı basın açıklamasında Madhubala’nın kendisine âşık olduğunu söyleyen RK artık açıkça niyetini belli etmiştir. Subhangi de kendisine biçilen rolü çok iyi oynayınca Mukund, Madhubala hakkında kafa karışıklığı yaşar. Artık Malik için RK’dan hesap sorma zamanı gelmiştir.

kanal 7 hint dizisi haberleri için

yalancı bahar haberleri için