SON DAKİKA
1 Şubat 2023 11:59

SON HABERLER

Yalancı dizisinin çok merak edilen hikayesinin tüm detayları ortaya çıktı!

Show TV ekranlarında yeni sezon için hazırlanan Yalancı dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Dizinin başrol oyuncuları yönetmen ile buluştu. İlk okuma provası neşeli bir ortamda yapıldı. Yaz günlerinin sıcağında bir araya gelen Yalancı oyuncularının heyecanı yüzlerinden okunuyordu.

Dizinin ilginç bir hikayesi var. Dizi hayranları yeni sezonda dram yapımları arasında hangisini seçeceğini bilemeyecek. Yalancı da çok iyi bir alternatif olarak ekranda yerini alacak. Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak başrolde buluştu. Çok etkileyici bir kadro oluşturuldu.

Dizinin hikayesi de herkesin dikkatini çekecek. İngiliz hukuk dizisi olarak öne çıkan The Liar’dan esinlenilerek oluşturulan hikayenin detayları ortaya çıktı. Hülya Gezer’in yönetmen olduğu Yalancı dizisinin senaryosunu Yazıhane ekibi üstlendi ve ortaya da çok ilginç bir konu çıktı. İşte Yalancı dizisinin merakla beklenen hikayesi:

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır.

Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Evet! Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler