Ana sayfa Dizi Fragmanları Yargı dizisinde her şey tepe taklak oldu, işte yeni bir sorun yeni bir yüzleşme!

Yargı dizisinde her şey tepe taklak oldu, işte yeni bir sorun yeni bir yüzleşme!

tarafından ker_def

Pazar akşamlarının heyecanlı hikayesi ile büyük ilgi gören dizilerinden Yargı’nın başarısı katlanarak artıyor. Sema Ergenekon’un hikaye yazımındaki merak unsurunu öne çıkartan yaklaşımı ile birlikte Yargı dizisinin, sektöre çok önemli dersler sunan bir proje olduğunu da söylemek gerekiyor.

Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin hayranları da her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklerken, sürprizler de hiç bitmiyor. Senaristin hikaye içindeki ters köşeleri ile şaşıran dizi hayranları, “Bakalım bu hafta nasıl bir sürpriz yaşanacak” havasında izledikleri Yargı’nın gidişatından çok memnun. Dizinin yeni bölümünde yaşanacak bir aile sorunu ve Ceylin ile Ilgaz’ın içine düşecekleri durum, yeni bölümü daha da renkli bir hale getirecek.

Ay Yapım imzalı Yargı’nın yeni bölümünden heyecan dolu tanıtımı izleyici ile buluştu. Serdar’ın cinayetine dair deliller ortaya çıkmaya başlarken, Ilgaz ve Ceylin yeni bir aile sorunu ile yüzleşmek zorunda kalıyor.

Ilgaz’ın, cinayet saatinde Çınar ve kızların bulunduğu yerde gördüğü kurşun iziyle biten 45’inci bölümün ardından, yeni bölümden merak dolu fragman yayınlandı. İşlenen cinayete dair bulduğu delildeki okların ailesini gösteriyor olmasından dolayı ne yapacağını bilemeyen Ilgaz büyük bir bilinmezliğin içine düşüyor.

Emniyette görünen Merdan, Gül ve Çınar’ın söyleyecekleri merakla beklenirken bir diğer tarafta ise Yekta’nın ziyaretine gelen kişinin “siz benim babamsınız” cümlesi akıllarda soru işareti bırakıyor. Cinayeti ailesinin işlemiş olma ihtimali Ceylin’i çaresizliğe sürüklerken hikayenin seyrine dair soru işaretleri ve merak artıyor.

Yargı dizisinde her şey tepe taklak oldu, işte yeni bir sorun yeni bir yüzleşme! 7

Ali Bilgin rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu dizinin başarılı kadrosu bir hayli geniş ve güçlü isimler yer alıyor. Bu oyuncular arasında; Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı gibi birbirinden etkili isimler bulunuyor.

Yargı yeni bölümüyle Pazar akşamı saat 20.45’de Kanal D’de…