Ana sayfa Dizi Fragmanları Yargı dizisinde hikaye geçmişe gidecek, herkes şaşkına dönecek!

Yargı dizisinde hikaye geçmişe gidecek, herkes şaşkına dönecek!

tarafından ker_def

Pazar akşamları Kanal D ekranında yayınlanan Yargı’nın yeni bölümünde izleyiciler geçmişe gidiyor… “Gördüğüm en kibar, en centilmen, en yardımsever savcı sizsiniz” sözlerini yeni bölümde işiteceksiniz.

Kanal D’nin, çarpıcı hikayesiyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden merak uyandıran ön izleme sahnesi yayınlandı. Ilgaz ve Ceylin’in ilk tanıştığı anın ekrana geldiği sahne, yeni bölüm heyecanını yükseltiyor.

Yargı’dan yeni ön izleme sahnesi yayınlandı. Ilgaz ile Ceylin’in geçmişine mercek tutan sahnede ikilinin ilk tanıştığı anlar gözler önüne seriliyor. İkilinin tanışır tanışmaz kimyalarının tutmadığı dikkat çekerken ilişkiye başlamadan önce aralarında var olan tatlı sert rekabetin tohumlarının da daha ilk günlerden atıldığı görülüyor.

Ceylin’in Ilgaz’la tanıştıktan sonra Pars’a dert yandığı ön izleme, karakterlerin geçirdiği dönüşümler düşünüldüğünde eğlenceli anlara sahne olurken karakterlerin geçmişi şimdiden Yargı izleyicisinin merakını artırıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz başrolde yer alıyor. Geniş bir oyuncu kadrosu bulunan dizide ayrıca şu isimler yer alıyor: “Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Başak Gümülcinelioğlu, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş.”

‘Yargı’ yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de..