Ana sayfa Sosyal Medya Yargı dizisinde nefes kesen sahneler için sosyal medyada binlerce mesaj paylaşıldı!

Yargı dizisinde nefes kesen sahneler için sosyal medyada binlerce mesaj paylaşıldı!

tarafından ker_def

Kanal D ekranlarında izleyicileri derinden etkileyen Yargı dizisinde ikinci bölüm geride kaldı. 2 yıllık bir çabanın ürünü olan hikaye o kadar sürükleyici ki, izleyiciler dizinin ne zaman başlayıp ne zaman bittiğini bile anlamadı… Sosyal medyada Yargı dizisi de gündemin ilk sırasına yerleşti.

Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu ikilisinin çok iyi başrol performansı sergilediği dizinin hikayesi Sema Ergenekon’a ait… Akış hızı bakımında da çok iyi ilerleyen hikayenin etkisi, izleyici sayısının artmasını da sağladı. Yargı dizisinin ikinci bölümü tam kategorilerde günü ikinci sırada bitirdi. Dizinin Teşkilat gibi çok iddialı bir yapımın karşısında geçen haftaya göre yükseliş sergilemesi de takdir edilecek bir başarı oldu.

“Yargı” ikinci bölümü ile özellikle sosyal medyada oldukça ses getirdi. İzleyiciler dizinin başlaması ile birlikte övgü dolu yorumlar yaparak twitter ortamında diziyi en çok koşulan konu yaptı. Yargı dizisi gece boyu sosyal medyanın gündeminden inmedi.

Yargı dizisinde nefes kesen sahneler için sosyal medyada binlerce mesaj paylaşıldı! 8

İzleyenlerin kafasında birçok soru işareti yaratarak biten ilk bölümün ardından dün gece yayınlanan ikinci bölüm ise seyirciyi hem ağlattı hem de hikayeye dair daha büyük merakta bıraktı. #Yargı hashtagi tüm gün boyunca Türkiye trendler listede en yüksek sırada yer aldı. Ayrıca, yayın boyunca da Worldwide TT listesinde üst sıralardaki yerini korudu.

Dizi, gece boyu aldığı binlerce övgü dolu yorum ve atılan 55 bin tweet ile sosyal medyanın gündeminden inmedi. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun oyunculukları övgü toplarken bölümün ardından yayınlanan yeni bölüm tanıtımı ise seyirciye yine soluksuz izleyeceği bir bölümün sinyallerini verdi.

Ölen kızın kardeşi çıkmasıyla yıkılan ve tüm acısına rağmen dimdik ayakta durmaya çalışan Ceylin’in sahneleri, seyirciyi ekran başında ağlatırken final sahnesinde Ilgaz ile Ceylin’in, Metin ve İnci’nin bir arada olduğu bir fotoğrafı bulması ve ikilinin önceden tanıştığı gerçeğiyle yüzleşmesi büyük bir şaşkınlık yarattı.

Yargı dizisinde nefes kesen sahneler için sosyal medyada binlerce mesaj paylaşıldı! 9

Pınar Deniz, röportajında yaptığı “kadına şiddet” açıklaması ve Yargı’daki performansıyla tüm gün listelerin zirvesinde yer aldı…

‘Yargı’nın başrol oyuncularından Pınar Deniz, verdiği röportajda kadına şiddet sahnelerinin olduğu projelerde yer almayı tercih etmediği açıklamalarıyla Pazar günü gündüz sosyal medya listelerinde yer alırken akşam da yer aldığı ‘Yargı’ dizisindeki performansıyla listelerden inmedi. Hem söylemi hem de oyunculuk performansıyla alkışları toplayan oyuncuya binlerce mesaj yağdı.

Yargı dizisinin 3. bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz: