Ana sayfa Dizi Haberleri Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık belirsizliği!

Masumlar Apartmanı dizisinde ayrılık belirsizliği!

tarafından ker_def

TRT1 ekranlarında yayınlanmakta olan Masumlar Apartman, yoluna emin adımlarla devam ediyor. İyi reytingler almaya devam eden dizi elde ettiği birinciliklerle de TRT1’i gururlandırıyor. Dizinin 40. yeni bölümü 28 Eylül Salı akşamı saat 20.00’da ekrana gelecek. Yeni bölümde kardeşlerin çaresizliğine şahit olacaksınız. Metin Çoşkun’un canlandırdığı Hikmet karakteri ölüm ile burun buruna geliyor.

Dizinin 40. bölüm fragmanına bakılırsa ümit yok. Ancak ters köşe de olabilir, yani Hikmet karakteri ölmeyebilir. Henüz bu konuda belirsizlik yaşanıyor.. Kardeşler babalarının ölme ihtimali nedeniyle çok endişeli. Yeni bölümde izleyicilerin, “Bunu da mı görecektik” diyecekleri duygu yüklü sahneler herkesi derinden etkileyecek.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Masumlar Apartmanı, çarpıcı öyküsüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Yeni bölümleri merakla ve heyecanla beklenen Masumlar Apartmanı’nda bu hafta neler olacak? İşte tüm detaylar: Kardeşler, babalarını kaybetme korkusuyla sarsılırken bir yandan da Han’a ulaşamamanın çaresizliği içinde boğulurlar. Gülben ve Neriman hastanede endişeli bekleyişlerini sürdürürken evdeki Safiye’ye destek hiç beklemediği birinden gelir. Sonunda Han’a haber ulaşır ancak Han yine kendisinden beklenen tepkiyi vermez.

Neriman’ın okula kayıt yaptırmadığını bilen Rüya bu konuda da ipleri eline alır. Bir yandan da Han ve Anıl’a kendini kabul ettirmek için her yolu denemeye devam eder. Safiye başındaki sorunlarla ve korkularıyla boğuşurken gelen bir telefonla yeniden ayağa kalkar.

Han’ın, bütün olanlardan sonra artık onları yalnız bırakmaya dayanamayıp döneceğine dair umudunu koruyan Gülben, onunla konuşmaya gittiğinde gerçeklerle yüzleşir ve radikal bir adım atar. Eve döndüğündeyse onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan “Masumlar Apartmanı”nın yeni bölümü 28 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de.