SON DAKİKA
28 Eylül 2022 19:46

SON HABERLER

Yargı dizisinin başarısının arka planındaki gerçek!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi çok başarılı bir proje olarak öne çıktı. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu ikilisi de rollerine çok yakıştırıldı. Aşk 101 dizisinde başlayan partnerliği yeni yapıma taşıyan ünlü ikili, yüksek enerjilerini sergiliyor.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu hayranları onların yeni rollerinden ve performanslarından çok memnun. Yargı dizisinin pazar akşamlarının en çok izlenen ikinci yapımı olması da önemli bir başarı… Teşkilat isimli TRT1 dizisinin geçen sezon reytingin zirvesini ele geçirmesi diğer diziler için büyük şanssızlık olmuştu.

Teşkilat yüzünden hem geçen sezon hem de yeni sezonda birçok dizi final yapmak durumunda kaldı. Aksıyon dolu ve ajan hikayelerinin anlatıldığı TRT1 dizisinin karşısında Yargı’nın sergilediği güçlü duruş ise bir başarı hikayesi olarak ele alınıyor.

Yargı’nın senaryosu 2 yıllık bir emeğin ürünü. Dizinin çekimleri ve oyunculuk performasları da çok iyi. Ayrıca hikayenin akışı noktasında da izleyicileri meraklandıran ve heyecanlandıran bir durum var.

Tüm bu etkenler başarının nedenleri arasında bulunuyor. Milliyet gazetesi yazarlarından Sina Koloğlu da yaptığı değerlendirmede Yargı dizisinin çok iyi bir yolda olduğunu belirtti.

Sina Koloğlu, hem entellektüel bir hikaye olması hem de Türk sinemasının izlerini taşıması nedeniyle Yargı dizisinin izleyiciden büyük bir ilgi gördüğünü düşünüyor. Bu iki konuda denge oluşturmayı başaran Yargı, bu sayede Teşkilat dizisi ile zirve yarışını sürdürüyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler