Ana sayfa Sosyal Medya Yasak Elma ile anlaşan Biran Damla Yılmaz’dan şaşırtan ayrılık kararı

Yasak Elma ile anlaşan Biran Damla Yılmaz’dan şaşırtan ayrılık kararı

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 29 Haziran’da 24. yaş gününü kutlayan ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, genç yaşına rağmen elde ettiği kariyer ile çok dikkat çekiyor. Güzelliği ile de hayranlarını mest eden oyuncu, şimdilerde tatilde ve yeni sezon için enerji depoluyor.

Instagram hesabına yansıyan tatil pozları ile göz dolduran oyuncu, 24. yaş günü paylaşımında kendisini biraz daha büyümüş hissettiğini söylemişti. Hayaında en önemli yıllardan birisinin 24. yaşını olacağını da söyleyen Biran Damla Yılmaz, bir anlamda Yasak Elma dizisine gönderme mi yaptı, bu da izleyiciler tarafından merak edildi. Yılmaz, beşinci sezonu ile yeniden ekrana gelecek olan Yasak Elma dizisine katılan yeni isim olmuştu.

2014 yılındaki Yasak dizisiyle kariyerine başlayan oyuncu, asıl çıkışını ise 2015-2018 yılları arasında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisindeki Eylül karakteri ile yapmıştı. Canevim performansından sonra son 2 sezonda oyuncuyu Baraj dizisinde Nehir olarak izledik. Biran Damla Yılmaz şimdi de bambaşka bir role hazırlanıyor.

Yasak Elma ile anlaşan Biran Damla Yılmaz'dan şaşırtan ayrılık kararı 7

Yeni rolü öncesinde tatilde bol bol dinlenen oyuncu, ayrıca Baraj dizisinde tanıştığı yönetmen yardımcısı Deniz Can Çelik ile bir aşka başlamıştı. Bu aşkını da duyuran Yılmaz’ın ayrıldığı ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş fikir anlaşmazlığı yaşayan çiftin geçtiğimiz haftalarda ayrılık kararı aldığını duyurdu.

Tatil pozları ile bir süredir instagram hesabından hayranlarına neşeli hallerini paylaşan genç oyuncu, hayatından gayet memnun ve görünen o ki her şey yolunda gidiyor.