Ana sayfa Dizi Haberleri Kaan Yıldırım, Seray Kaya ve Biran Damla Yılmaz için büyük hayal kırıklığı!

Kaan Yıldırım, Seray Kaya ve Biran Damla Yılmaz için büyük hayal kırıklığı!

tarafından ker_def

Kopuk isimli yeni Fox TV dizisinin ikinci bölümde elde ettiği reytinglere bakıldığı zaman izleyicilerin projeye yeterince ilgi göstermediğini görmekteyiz.

İlk bölüm reytingleri ortalamanın altındaydı ve ikinci bölümde tüm kişiler kategorisinde küçük bir yükseliş olsa da AB ve ABC1 gruplarında düşüş görüldü.

Kaan Yıldırım ile birlikte Seray Kaya ve Biran Damla Yılmaz ikilisinin başrolünde yer aldığı Kopuk dizisine gösterilen ilginin düşüklüğü can sıkıcı oldu.

Gönül Dağı ve Kardeşlerim dizileri ile birlikte cumartesi akşamları yayınlanmakta olan Kopuk dizisinin reytinglerde düşük oranlar elde etmesi projenin geleceği konusunda şüpheleri de beraberinde getiriyor.

Kopuk dizisinin bu haliyle cumartesi reyting rekabetinde varlık sergilemesi zor gözüküyor. Kanal D’nin Üç Kız Kardeşler dizisini de cumartesi akşamlarına aldığının ortaya çıkmasının ardından Kopuk dizisinin rakiplerine bir yenisi daha eklendi.

Artık Cumartesi reyting rekabetinde Kopuk dizisinin işi daha da zorlaştı. Kaan Yıldırım, Seray Kaya ve Biran Damla Yılmaz son dönemin başarılı genç isimleri arasında bulunuyor.

Bu isimlerin geniş bir izleyici kitlesini etkilediğini de biliyoruz. Ancak bir başka bilinen gerçek daha var ki, Kopuk dizisi reytinglerde ortalamanın altında kalmaya devam eder ise sonuç bir hayal kırıklığı olacaktır.