Ana sayfa Dizi Haberleri Arka Sokaklar dizisinde ayrılıklar bitmiyor, toplamda tam 6 önemli oyuncu artık yok!

Arka Sokaklar dizisinde ayrılıklar bitmiyor, toplamda tam 6 önemli oyuncu artık yok!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında izleyicilerle 15 sezon boyunca buluşan Arka Sokaklar dizisinde ayrılıklar peş peşe geldi. Diziden Rıza Baba karakterini canlandıran Zafer Ergin ve Hüsnü Çoban olarak izlediğimiz Özgür Ozan’ın ayrılacakları iddiası yalanlanmıştı. İki isim de 16. sezon için anlaşmalarını yaptı.

Ancak dizinin genç isimleri arasında ayrılıklar üst üste gelmeye devam ediyor. Eylül ayında yeni bölümleri ekrana gelecek olan diziden Onur Bay ile Yüsra Geyik, 15. sezon finali ile birlikte veda etmişti.

Bu isimlerin yanına son 3 sezondur ekipte yer alan Bahar komiser karakterine hayat veren Merve Oflaz’ın da dizide ayrılacağını gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu.

Arka Sokaklar dizisinde ayrılıklar bitmiyor, toplamda tam 6 önemli oyuncu artık yok! 7

Üst üste gelen bu ayrılıkların ardından Arka Sokaklar ekibine yeni isimlerin katılması beklentisi de ortaya çıktı. Başrollerde yer alan oyuncular yerlerini koruyor. Ancak dizinin yan karakterlerinde ciddi bir erime yaşanıyor.

2018 yılında Figen Evren, Suat karakterine veda etmişti. Ardından 2019 yılında Aylin olarak izlediğimiz Özlem Çınar gitti. Furkan Göksel’in Metin karakteri ile 2019 yılında ayrılmasının ardından Zeliş ve Tekin karakterleri de 2021 yılında projeye veda etmiş oldu.. Son olarak ise Bahar’ın da artık ekipte yer almayacağı ortaya çıktı.

Böylelikle ayrılan isimler arasına Onur Bay, Yüsra Geyik ve Merve Oflaz da 2021 yılında katılmış oldu. Diziden son 4 yılda ayrılan önemli isimlerin sayısı 6’ya çıktı.