Ana sayfa Sosyal Medya Yasak Elma’nın Çağatay’ı Berk Oktay’ın aşkı sosyal medyayı yaktı! Peki nikah ne zaman?

Yasak Elma’nın Çağatay’ı Berk Oktay’ın aşkı sosyal medyayı yaktı! Peki nikah ne zaman?

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Yasak Elma dizisinde ‘Çağatay’ karakterini canlandıran Berk Oktay ile Kuruluş Osman’ın ‘Malhun Hatun’u Yıldız Çağrı Atiksoy’un birlikteliği tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Atiksoy’a evlenme teklifi eden Berk Oktay her fırsatta Atiksoy’a olan aşkını dile getiriyor. Yakışıklı oyuncu aşkını haykırdığı paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi

Berk Oktay instagram hesabından yaptığı son paylaşımda sevgilisine ‘Dünyam’ diyerek seslendi. Yıldız Çağrı Atiksoy’dan da yanıt gecikmedi, oyuncu sevgilisinin paylaşımına ‘Ömrüm’ yorumunu yaptı.

Yasak Elma'nın Çağatay'ı Berk Oktay'ın aşkı sosyal medyayı yaktı! Peki nikah ne zaman? 7

Çiftin hayranlarını mest eden fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni alırken altına yüzlerce yorum yapıldı. Berk Oktay’ın oyuncu arkadaşı Caner Cindoruk da nazar boncuğu emojisiyle yorum yaptı.

Çiftin fotoğrafı, ‘Siz bizim dünyamız oldunuz’, ‘Mutluluğunuz hiç bozulmasın’, ‘Ne kadar güzel bir çift, her zaman birlikte olun’, ‘Türkiye’nin en güzel çifti’ yorumlarını alırken bazı hayranları ise nikah tarihini merak ederek, ‘Nikah ne zaman? sorusunu sordu.

Çiftin hayranları ikilinin evleneceği günü sabırsızlıkla bekliyor. Berk Oktay sevgilisine evlenme teklif ettiğini, ele ele tutuştukları bir kareyi paylaşarak, ‘Beraber yaşlanalım mı?’ dedim, ‘Evet’ dedi” şeklinde takipçilerine duyurmuştu. Atiksoy ise, mutluluğunu, “Gel de ‘Evet’ deme… Sonsuzluğumuz bir olsun sevgilim” sözleriyle ifade etmişti.