SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 17:49

SON HABERLER

Yeni transferiyle Kuruluş Osman gücüne güç kattı!

Heyecanla izlenen ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Kuruluş Osman’, her hafta çok iyi oranlar elde ederek gücünü sergiliyor. Sadakatsiz dizsiyle müthiş bir birincilik yarışı içindeki atv dizisinin yeni transferi ise çok ünlü bir isim oldu. Son dönemde magazin gündeminden düşmeyen Berk Oktay ile yaşadığı aşk ile bilinen Yıldız Çağrı Atiksoy, dizinin yeni oyuncusu oldu.

Savaşçı dizisinde de ilk iki sezonda güçlü performans sergileyen oyuncu, geçtiğimiz sezon ise Şampiyon isimli diziyle TRT1 ekranında hayranları ile buluşmuştu. Atiksoy’un gelişi Kuruluş Osman’a büyük bir güç katacak. Oyuncu dizide uzun zamandır izleyicilerin merakla bekledikleri Malhun Hatun karakterine hayat verecek.

Dizinin 17 Şubat Çarşamba saat 20:00’de ekrana gelecek 46’ncı bölümüyle nefesleri kesecek. Yeni bölümde Osman Bey, Nikola’nın kurduğu Haçlı ittifakının tüm cephelerdeki saldırısına karşı obasını ve can dostu Bamsı Bey’i korumak için ölümüne mücadele edecek.

Heyecanın zirvede olacağı bölümün çekimleri zorlu hava şartlarına rağmen büyük titizlikle gerçekleştirildi. Osman Bey rolünde Burak Özçivit, aksiyon ve dövüş sahnelerinin gerçekçi biçimde yansıtılması için koreografi ve aksiyon ekibiyle birlikte uzun saatler boyunca hazırlık yaptı. Özçivit’in çalışkan ve özverili tavrı ekip arkadaşlarının da takdirini topladı.

‘Kuruluş Osman’ın 46’ncı bölümünde, Targun, emrindeki Kuman askerleriyle obaya düzenlediği baskının ardından emanetlerle birlikte Bala Hatun, Lena Hatun ve Dündar Bey’i de esir alıyor. Bamsı Bey’le birlikte Nikola’nın tuzağından kurtulmak için savaşan Osman Bey ise Bala Hatun başka olmak üzere tüm esirleri ve kaçırılan emanetleri geri alabilmek için soluksuz izlenecek bir mücadeleye atılıyor.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler