Ana sayfa Dizi İzle Masum 13 Şubat Cumartesi 328. Bölüm Fragmanı İzle

Masum 13 Şubat Cumartesi 328. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum – Saathiya 13 Şubat Cumartesi tarihli 328. bölüm Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

328. yeni böümde; Pari ve Gopi’nin yaptığı plan işe yarar. Ahem’in Gopi için çabaladığını gören Mansi çok kırılır. Ahem ve Mira Mansi’yi durdurabilecek mi? Gopi ve Pari yeni bir plan yapar. Herkesin içinde Gopi’yi evden kovan Pari büyük tepki çeker. Ahem Pari’nin yaptıklarını duyunca çok öfkelenir ve ona hesap sorar.

Pari Ahem’i kızdırmak için Gopi’yi kötüleyip onu kışkırtır. Ahem Pari’ye tokat atacakken Cigar onu durdurur ve buna hakkı olmadığı söyler. Ahem Cigar’a karşı Gopi’yi savunur. Mansi ve Mira Ahem’in sözlerini duyunca şok olur. Çok kırılan Mansi Ahem’i terk etmeye karar verir. Ahem ve Mira onun gitmesini önleyebilecek mi?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel