Ana sayfa Dizi Fragmanları Yükselen yazlık dizi Baht Oyunu bir haftalık aradan sonra dönüyor

Yükselen yazlık dizi Baht Oyunu bir haftalık aradan sonra dönüyor

tarafından ker_def

Bayram haftası nedeniyle Baht Oyunu dizisinin yeni bölümü geçtiğimiz hafta ekrana gelmedi. Yeni haftada ise dizi yine izleyicilerinin karşısına çıkacak. Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, 27 Temmuz Salı akşamı altıncı bölümüyle ekrana gelecek.

Bora, Ada’nın evinde Rüzgar’ı görünce açıklama yapılmasını beklemeden oradan ayrılır. Ada, Bora’nın peşine takılıp durumu izah etmeye çalışır ancak Bora’nın şüphelerini gidermek Ada için kolay olmayacaktır.

Beyaz evlilik yazısının kaynağını öğrenmeye çalışan Celal, şirketi ziyaret edip Tuğçe ile görüşmek ister. Celal, Tuğçe’yi bulamayınca Bora ile tanışır. Şirkete ziyaretlerini artıran Celal’in bilmediği şey ise Ada ve Rüzgar’ın orada çalıştığıdır.

Yükselen yazlık dizi Baht Oyunu bir haftalık aradan sonra dönüyor 7

Bizdeboyle.net ekibi yeni bir yazı konusu için ilişki kampına gitmeye karar verir. Bora, Ada, Tuğçe ve Rüzgar iki gün boyunca ilişki kampına katılarak gözlem yapar. Kampa çift rolünde giden Bora ve Ada arasında ufak kıskançlıklar baş gösterir.

Bora’ya karşı dürüst davranmadığı için vicdan azabı çeken Ada, gerçekleri anlatmaya karar verir. Ada, cesaretini toplayıp Rüzgar’la geçmişini Bora’ya itiraf edecek midir?

‘Baht Oyunu’, altıncı bölümüyle 27 Temmuz Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de…