1.65’lik adama aşık olmam diyen ünlü güzel bakın kim?

14 Eylül 2018 Cuma, 23:25
1.65’lik adama aşık olmam diyen ünlü güzel bakın kim?

Miss Turkey 2015 birincisi Ecem Çırpan, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı’nın hazırlayıp sunduğu, teve2’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu.

Ecem Çırpan, uzun boylu olmanın bir sorun teşkil etmediğini belirterek, “Uzun boylu olmanın avantajları girdiğiniz her ortamda dikkat çekmeniz. Dezavantajı ise kıyafet açısından olabilir, başka bir dezavantajı yok. 2-3 cm’den bir şey olmaz mesela ama benimle birlikte olacak insanın 1.85 ve üzeri olması lazım. 1.65’lik bir adama aşık olmam herhalde” açıklamasında bulundu.

Miss Turkey 2015 birincisi, “İlk seçildiğimde yürüyüşümü eleştirmişlerdi, şimdi modelim. Dişlerime takmışlardı, şimdi yaptırdım. Voleybolcuydum, dişime darbe aldım ve yaptırmam gerekiyordu zaten. Bu eleştiriler vesile oldu” dedi.

Ecem Çırpan,”Defile öncesi yediğime içtiğime dikkat ediyorum. 3 aydır spor yapamıyorum ama yürüyüş yapıp hareket halinde olmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Genç model, “Yabancı mankenler dolar bazında kazanıyorlar. Moda haftasındaki defilelerde verilen ücretlerle ilgili yorum yapmayayım” dedi.

ecem çırpan haberleri için

gülşen yüksel haberleri için