SON DAKİKA
4 Şubat 2023 17:23

SON HABERLER

Sonunda beklenen an geldi! Arıza dizisinde bu öpüşmenin anlamı büyük!

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 10. bölümünden ilk tanıtım yayınlandı. Pazar akşamları yayınlanan ve büyük ilgi gören dizide Halide, Ali Rıza’yı kurtarmak için Burak’tan yardım istemişti. Ancak bu konu aralarında büyük sorun oldu.

Ali Rıza’nın Halide’ye hesap sorduğu tanıtımda ikili arasındaki gerilim tırmanırken Halide’nin itirafı herkesi şoke ediyor. “Sen daha beni sevdiğini bile söyleyemiyorsun!” sözleri üzerine Ali Rıza’nın Halide’yi öptüğü anlar büyük aşkın başlangıcını resmen ilan ediyor. İşte o anlar izleyicileri çok mutlu etti. Haftalardır bu anı bekleyenler ikilinin aşkına teslim oldu… İşte Arıza dizisinin 10. yeni bölümünden ilk fragman:

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ARIZA’NIN 9. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Cabir, takasın gerçekleşmesiyle Haşmet Ağa’nın üzerindeki bombayı patlatmak için düzeneğe bastı ancak düğme çalışmadı. Bunun üzerine çıkan çatışmada Cabir’in kardeşi, Ali Rıza tarafından vuruldu. Cabir, kardeşinin intikamı için Ali Rıza’nın peşine düştü. Ali Rıza ve ailesi büyük bir tehlike altındayken Haşmet Ağa, Altay ailesini güvende tutmak için evine davet etti. Cabir ile yaşanan çatışma sonrasında konsorsiyum bir araya gelirken, toplantı sırasında Cabir’in konsorsiyum üyelerini aramasıyla gerilim giderek arttı.

Ali Rıza’nın kendisine teslim edilmesini isteyen Cabir, aksi takdirde konsorsiyumdaki herkesin çocuklarını öldüreceğini söyledi. Bu tehdit üzerine Ali Rıza, Cabir’e teslim olmaya karar verdi. Muzaffer, gözünü karartıp kendini tehlikeye atan Ali Rıza’yı durdurmaya çalışsa da başarılı olamadı. İkna edemeyince koruma amaçlı takibe başladı ama çıktığı yolda Cabir’in saldırısına uğrayarak vuruldu. Ali Rıza’nın başına bir şey gelmesinden korkan Halide ise aldığı karar ile herkesi şoke etti.

Burak’ı çağırarak Ali Rıza’yı kurtarmasını isteyen Halide, bunun karşılığında da ilişkilerinin artık Burak’ın istediği gibi şekilleneceğini söyledi. Cabir, tuzağa çektiği Mert’in yanına giderken Ali Rıza, Cabir’in adamlarını tek tek indirerek kardeşini kurtarmak için harekete geçti. Mert’in peşinden gelen Haşmet Ağa ve Sabri, Cabir’e baskın yaparken tam o anlarda Ali Rıza da geldi. Silahların çekildiği final anlarında nefesler tutulurken A.Rıza, Cabir’in elindeki kardeşini sağ salim kurtarabilecek mi?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler