Ana sayfa Sosyal Medya Cansu Dere’nin Sadakatsiz setinden sürpriz pozu! İşte Birce Akalay’ın ailesi! Nilperi Şahinkaya, Cansu ile dalgasını geçti!

Cansu Dere’nin Sadakatsiz setinden sürpriz pozu! İşte Birce Akalay’ın ailesi! Nilperi Şahinkaya, Cansu ile dalgasını geçti!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Üç ünlü kadın oyuncunun son yaptıkları paylaşımlara bir göz atalım. İlk sırada Cansu Dere var. Oyuncu, Asya karakteri ile izleyenleri ekrana bağladığı Sadakatsiz dizisinin setinden bir pozunu paylaşıyor. Şevval Sam’ın oğlu Tarık Emir Tekin ve Nazlı Bulum ile bir poz vermiş.

Dizide Selçuk karakterini başarılı bir şekilde oynayan Tarık Emir Tekin, ilk oyunculuk denemesinde izleyiciden de alkış alıyor. Asya ve Selçuk’un birbirlerinden hiç hoşlanmadıkları düşünülürse, bu üçlüyü dizide böyle samimi görmek pek mümkün değil.

Zaten yüzü pek gülmeyen Asya’ya karşılık Cansu Dere de kendi haliyle çok daha sevimli görünüyor fotoğrafta! İşte dizinin üç oyuncusunun kamera arkasındaki keyifli bir anı…

Gelelim Yasak Elma’nın ‘kötü kadını’ Cansu’yu oynayan Nilperi Şahinkaya’ya. Kendisi ne kadar doğal, içten ve samimi ise Cansu da bir o kadar sinsi, kurnaz ve kötü yürekli. Şahinkaya, rolünün hakkını verirken, izleyiciye de başarılı oyunculuğu ile Cansu’yla her hafta saç baş yolduruyor!

Instagram sayfasından dizinin setinde bir pozunu paylaşan oyuncu, “Bu şey değil mi dostum, yine kötülük, yine ben” notuyla da Cansu ile dalgasını geçiyor…

Eda Ece de bu paylaşıma esprili bir yorum yaparak “Git odana, efsane olarak benim zihnimde” mesajını göndermiş.

Ekranlara en son Babil dizisi ile gelen Birce Akalay ise annesinin doğum gününü kutlayan bir mesaj yayınladı. Annesi ve babasıyla verdiği fotoğrafa “Her şey olur, her şey geçer, hayat kalır. Doğum günün kutlu olsun sevgili anneciğim” notunu düştü.