SON DAKİKA
1 Aralık 2022 22:25

SON HABERLER

Maraşlı izleyicisi isyan etti! Oyuncuların emekleri harcanıyor!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – ATV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı dizisi, başrollerini paylaşan Alina Boz ve Burak Deniz’in müthiş uyumu ve gizemli hikayesiyle başlangıçta son derece başarılı reyting sonuçları almıştı. Ancak Mahur karakterini oynayan Boz ve Maraşlı’ya hayat veren Burak Deniz’in uyumuna rağmen dizi son günlerde kan kaybetmeye başladı.

Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını, Arda Sarıgün’ün yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosu ise Ethem Özışık, Pelin Gülcan ve Ercan Uğur’a ait.

Dizinin reytinglerini yeniden artırmak için yapımcı ve senaryo ekibinin çalışmaları sürüyor. Ancak duruma izleyicilerin tepkisi çok büyük. Sosyal medyadaki izleyici yorumlarına göre iki oyuncunun başarılı performansına rağmen dizinin değeri bilinmiyor, emeklere yazık ediliyor.

Yorumlardan birinde izleyici sorumluyu kötü medya sorumlusu olarak görüyor ve şöyle diyor: “Kirpik reis sen de olmasan bizi gören de yok sağol valla iyi ki varsın ama söyleyim oyuncuların emeklerine yazık gerçekten her bölüm elinizden gelinin fazlasını yapıyorsunuz fakat reytingler kötü sebebi sen değilsin bebek sakın üzülme sebebi kötü sosyal medya sorumlunuz.”

Bir başka yorumda ise son yılların en iyi dizisi olan Maraşlı’nın son günlerde kötü reyting almasının sorumlusu olarak ATV gösteriliyor. Yorumda şöyle deniliyor: “Maraşlı son senelerin en iyi yapımlarından biri olmasına karşın ATV tarafından gereken özen itina gösterilmiyor. Dizinin yapımından tutun, baş rol oyuncusunun muhteşem yeteneği ile oyun gücü ve senaristinin kalbin en ince nüanslara dokunarak yazdığı senaryosu.”

Bir diğer yorumda ise dizinin reklamının yeterince yapılmadığına dikkat çekiliyor: “Değeri bilinmiyor. Harcanan emeklere yazık olduğu aşikar. Fragmanlar geç geliyor reklamı yeteri kadar yapılmıyor.”

Dizinin kan kaybetmesinde hatanın PR çalışmalarını yapanlarda olduğunu söyleyen bir başka izleyici ise “admin tarafından aktif paylaşımları yapılmıyor. Haftada bir yapılan PR çalışmaları yeterli değil. Maraşlı dizisini desteklemek, izleyicinin algısının başarılı bir şekilde artırmak, PR çalışması ile doğru orantılı. izleyici olarak Maraşlıdizisinin 2. sezon devamını bekliyorum” diyor.

Bu arada Maraşlı’nün 16’ıncı bölümü bu akşam yayınlanacak. Yeni bölümde İlhan ve Aziz’in kafasına silah dayayan Savaş, hayatının şokunu da o an yaşayacak. Ömer’in yani babasının ölümüyle ilgili Savaş ilk kez bir gerçeği öğrenecek. Savaş, babasını aslında abisi Necati’nin öldürdüğü gerçeğini İlhan’ın ağzından duyacak. Necati ise Maraşlı’yı Nevzat ile tehdit ediyor. Kardeşi Nevzat’ın Necati tarafından tutulması Maraşlı’yı durdurabilecek mi? atv dizisinde Necati’nin Maraşlı’nın bir istihbaratçı olduğunu öğrenmesi ise dengeleri değiştirecek.

Yeni bölümün fragmanını aşağıda görebilirsiniz:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler