Ana sayfa Dizi Fragmanları Ada Masalı dizisinden muhteşem bir fragman geldi! Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan sizi çağırıyor!

Ada Masalı dizisinden muhteşem bir fragman geldi! Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan sizi çağırıyor!

tarafından ker_def

Ay Yapım imzalı, Star TV’de 15 Haziran’da ekranlara gelmeye başlayacak yeni romantik yaz dizisi Ada Masalı’nın merak edilen tanıtımı yayınlandı. Geniş hayran kitlesine sahip başarılı genç oyuncular Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünü paylaştığı dizi, izleyenleri hem romantik hikayesi hem de büyülü ada atmosferiyle etkileyecek.

Yaz akşamları seyirciyi televizyonlarının başından alıp büyülü bir ada atmosferine götürecek olan Ay Yapım’ın yeni yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın tanıtımı yayınlandı. Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrollerini paylaştığı dizinin yayınlanan tanıtımında şehir hayatını seven ‘Şehirden başka bir yerde yaşayamam, kendimi kaybedecek kadar da aşık olamam’ diyen Haziran (Ayça Ayşin Turan) ile arazisini satmaya ikna etmeye geldiği doğma büyüme adalı olan Poyraz’ın (Alp Navruz) hikayesine dair ipuçları veriliyor.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimlerin bir arada rol aldığı dizinin yönetmen koltuğundan Ali Bilgin yer alırken, sımsıcak hikayesiyle yaz ekranlarına damga vuracak olan dizinin senaryosu da Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleminden çıkıyor.

Ada Masalı dizisinden muhteşem bir fragman geldi! Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan sizi çağırıyor! 7

‘Ada Masalı’ 15 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle Star TV’de!