Ana sayfa Dizi Fragmanları Yalı Çapkını dizisi 71. yeni bölümde Seyran, psikolojik yardım talep ediyor!

Yalı Çapkını dizisi 71. yeni bölümde Seyran, psikolojik yardım talep ediyor!

tarafından ker_def

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını, 71. bölümü ile 24 Mayıs Cuma 20.00’de Star’da. Seyran, Psikiyatristten Yardım Alıyor…

24 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle; Seyran hastalığından Ferit’in haberdar olmaması için yoğun çaba harcar. Kazım’a büyük bir öfke duyan Esme, sinirini Zerrin’den çıkarır.

Fakat hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Büyük bir endişeye kapılan Esme, Tayyar’dan yardım ister. Olan biteni öğrenen Seyran ve Suna annelerine destek olmaya çalışırlar.

Babasından hiçbir zaman beklediği takdiri göremeyen Orhan bu duruma çok üzülürken, Ferit onun yanında olduğunu hissettirir. Hastalığından dolayı büyük bir bilinmezlik içinde olan Seyran, psikiyatristten yardım almaya karar verir.

Büyük bir tuzağa doğru adım adım ilerleyen Orhan için tehlike çanları çalmaktadır.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu dizide şu oyuncular bulunuyor: “Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Yalı Çapkını, yeni bölümüyle 24 Mayıs Cuma 20.00’de Star’da.