SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 12:08

SON HABERLER

Adını Sen Koy dizisinde şok üstüne şok yaşanıyor!

TRT 1 ekranlarında başlayan, daha sonra Star TV’nin transferiyle yıldızı iyice parlayan Adını Sen Koy dizisi, günlük diziler arasında en iyi reytingi elde eden yapım konumuna gelmişti.

Özellikle Star Tv’ye transferi ile birlikte reytinglerinde ciddi bir artış gözüken dizi, bazı zamanlar prime time dizilerinden bile daha iyi sonuçlar elde ediyordu.

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in başrolünde yer aldığı dizide yaşanan gelişmeler dizinin hayranlarını bir hayli şaşırttı.

Yeni sezona hazırlanan ve bomba gibi bir dönüş bekleyen Adını Sen Koy dizisinde, yeni sezon öncesi büyük deprem yaşanıyor.

Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan işlerinden olan Star TV’nin ‘Adını Sen Koy’ dizisinde; ‘Zehra’yı canlandıran Hazal Subaşı’nın ardından ‘Ömer’ karakterine hayat veren Erkan Meriç de ayrılık kararı aldı.

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın, “Adını Sen Koy Savruldu” başlıklı yazısı şöyle:

“Yeniden merhaba sevgili okurlarım. Hazır ekranlar vitesi küçültmüşken yıllık izin hakkımızı kullanalım dedik. Hasret bitti. Neyse…
Gelelim tatilde susmayan telefonların taşıdığı ilginç bilgilere. İlki geçen sezonun en çok konuşulan işlerinden ‘Adını Sen Koy’ (Star TV) dizisiyle ilgili… İddialar karışıktı. Ama netleşen şeyler oldu. Mesela dizinin ana karakteri ‘Zehra’yı canlandıran Hazal Subaşı, geçtiğimiz ay itibarıyla projeden ayrıldı. Karar bizzat Hazal tarafından alınmıştı. Nedenini yazıp kimseyi rencide etmek istemem, bu bir.
Asıl kıyamet geçtiğimiz hafta ‘Ömer’ karakterine hayat veren Erkan Meriç’in yeni sezon için oturduğu pazarlık masasında koptu. ‘Zehra’ olmadan yeni bir ‘Ömer’ profili yaratılacaktı. Bu ilk sıkıntı oldu, ikincisi de aşırı yorgunluk ve elbette ki iş yükünün karşılığı.

ADINI SEN KOY BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu iş burada bitmez
Görüşmeler kitlendi. Erkan ayrılık kararı aldı. İşin yapım tarafı ilanla yeni oyuncu aramaya başladı. Ancak bu iş burada bitmez.
İşin kanal tarafı hakikaten bir hayli seveni olan ikiliden de yarattıkları sinerjiden de kolay vazgeçmez sanırım. Ha karakterlerin yeri dolar mı? Valla izleyici her şeyi unutabilir, yeni olana alışabilir diye bir şey yok artık. O yüzden bu işin adını doğru koymalı. Takipçisiyim!”

ERKAN MERİÇ VE HAZAL SUBAŞI ADINI SEN KOY’DAN AYRILARAK DOĞRU MU YAPTI?
DETAYLAR VİDEODA….

İlgili Haberler