SON DAKİKA
29 Kasım 2022 23:52

SON HABERLER

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in Kardeş Payı dizisi yeniden mi başlayacak?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2014 ve 2015 yıllarında Star TV ekranında izleyicilerle buluşan Kardeş Payı dizisi hala akıllarda… Mucit kardeşler Metin ve Ali’nin hikayesi izleyicileri mutlu etmişti. Eğlenceli ve komik sahnelerin yer aldığı Kardeş Payı dizisinde Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, Korhan Herduran isimleri yer almıştı.

Dizi toplam 35 bölüm olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştı. NTCMedya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yeniden ekrana dönmesi için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

#KardeşPayıYenidenBaşlasın etiketi ile sosyal medya ortamlarında paylaşım yapan dizi hayranları Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisini yeniden ekranda görmek istiyor.

Hayranlarının bu istediği gören Ahmet Kural, instagram hikaye bölümünden bu çabaları gördüğünü gösteren bir paylaşım yaptı.

Kardeş Payı hayranları Ahmet Kural’ın bu paylaşımı ile bir nebze olsun umutlandı.

Bakalım Kardeş Payı’nın yeniden ekrana dönmesi noktasında bir gelişme yaşanacak mı?

KARDEŞ PAYI DETAYLAR:

Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide mucit kardeşler Metin ve Ali’nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir icada imza atmalarıyla hayatları değişecek.

Yapımcı: NTC Medya

Yönetmen ve Proje Tasarım: Selçuk Aydemir

Senaryo: Selçuk Aydemir, Murat & Emrah Kaman, Onay Durgun, Ali İhsan Varol, ve Abdullah Gözbaşı

Müzik: Aytekin Ataş

Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, Korhan Herduran

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler