Ana sayfa Dizi Fragmanları Aile dizisi 12. yeni bölümde Cihan’ı sarsan büyük kayıp!

Aile dizisi 12. yeni bölümde Cihan’ı sarsan büyük kayıp!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı ‘Aile’nin heyecanla beklenen yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Tansiyonun giderek yükseldiği tanıtım aksiyon dolu bir bölümün sinyallerini veriyor.

‘Aile’nin yeni bölümünden yayınlanan heyecan ve aksiyon dolu 2. tanıtımda; İbo’yla konuşup son bir şans vereceğini söyleyen kişinin kim olduğu akıllarda soru işareti yaratırken, bebeğini kaybeden Cihan derinden sarsılıyor.

Çiftlik evinde yaşanan olayda kırılan camlar ve havuza düşen kişi merak konusu olurken, Aslan’ın Cihan’a “Döndük dolaştık yine babamızın oğlu olduk!” sözleri heyecanın dozunu artırıyor. Hülya’nın İlyas’a vereceği isim heyecanla bekleniyor.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile’ dizisinin kadrosunda önemli isimler bulunuyor.

Dizinin başarılı oyuncu kadrosu içinde; Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer bulunuyor.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı saat 20.00’de Show TV’de!