Ana sayfa Dizi Fragmanları Aile dizisinde Devin’den korkun, kurduğu plan Aslan’ın bile aklını başından alıyor!

Aile dizisinde Devin’den korkun, kurduğu plan Aslan’ın bile aklını başından alıyor!

tarafından ker_def

Aile dizisinin 9. yeni bölümü izleyicilerle Salı akşamı buluşacak. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan fragmanda izleyiciler Devin karakterinin Soykan ailesinin suça bulaşmış hallerine doğru adım adım ilerlediğini gösterecek.

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Devin, ailesini korumak için bu sefer eşi Aslan’a bir plan sunacak. Tabii ki bu plan Serhat’ın öldürülmesinin kimin üzerine yıkılacağı planı olacak. Devin, Aslan’a avukatı işaret ederek suçu onun üzerine yıkabileceğini söyleyerek artık kendisinin de Soykan suç şebekesinin üyesi olduğunu kanıtlayacak.

Tabii ki dizide yaşanan tüm bu suç olaylarının altında ailenin varlığının yatıyor olması da ayrı bir çelişki olarak duruyor. Ailenin birlik ve varlığını sergilemek, başkalarının canını yakmaktan geçiyor. İşte böyle güçlü bir çelişki üzerinden ilerleyecek olan Aile dizisinin 9. yeni bölümü çok etkileyici sahnelerle dolu.

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı ‘Aile’de bu hafta heyecanın dozu giderek artıyor. Serhat Koruzade’nin ölümünün ardından Soykanları zor günler beklerken, Devin ve Aslan arasında yaşanacaklar merakla bekleniyor.

Aile’nin yayınlanan heyecan dolu 2. tanıtımında Yağmur’un çiftlik evine gelmesine Hülya sert tepki gösterirken, Devin kardeşini korumak adına Hülya ile bir kez daha karşı karşıya geliyor. Aslan ve İbo arasında gerilim tırmanırken, tüm olaylara Cihan’ın da dahil olması ve Aslan’la konuşmaları dikkat çekiyor. Devin’in haykırışının sebebi akıllarda soru işareti yaratırken, Aslan’ın Devin’e “Yarattığım canavara bakıyorum!” sözleri yeni bölüme dair merakı artırıyor.

Özgün senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerinde yer aldığı ‘Aile’de Tatlıtuğ ve Sarıkaya ikilisine Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Mert Denizmen, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor.

‘Aile’ yeni bölümüyle Salı saat 20.00’de Show TV’de!