Ana sayfa Dizi Haberleri Al Sancak dizisi en güçlü rakibi Camdaki Kız’ı daha ikinci bölümde yıktı geçti!

Al Sancak dizisi en güçlü rakibi Camdaki Kız’ı daha ikinci bölümde yıktı geçti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında perşembe akşamları yayınlanmaya başlanan Al Sancak dizisinin müthiş çıkışı sonucunda, 3. sezonu başarıyla devam eden Camdaki Kız dizisinin gün birinciliği zora girdi… Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan ikilisinin başrolünde yer aldığı Al Sancak dizisi gerçeğe yakın savaş sahneleri ve Türk askerinin kahramanlığı öne çıkan bir hikayeye sahip.

Çekim kalitesi ve hikayenin izleyicilerde oluşturduğu atmosfer düşünüldüğü zaman perşembe akşamları artık Al Sancak dizisinin reyitnglerde rakiplerini geride bırakma konusunda sorun yaşamayacağı anlaşılıyor. Ancak bu noktada AB grubunda işler farklı ilerleyecektir.

Al Sancak dizisi ikinci bölümü ile tüm kişiler ve ABC1 gruplarında birincilik elde ederek, çok başarılı bir çıkış sergilediğini bir kez daha gösterdi. İlk bölümde de yine iyi sonuçlar alan dizi, ikinci bölümde bu durumu sürdürerek izleyicilerin beğenisini kazandığını rakamlarla da göstermiş oldu.

Al Sancak dizisinin perşembe rekabetinde AB grubu dışında Camdaki Kız’ın önüne geçmiş olması da dikkat çeken bir gelişme oldu. Kanal D ekranında yayınlanan Camdaki Kız, 66. bölümüyle hala AB grubunun birincisi. Ancak ABC1 grubunda birinciliği Al Sancak dizisi kapmış oldu. Tüm kişiler kategorisinde de yine TRT1 dizisinin üstünlüğünün bundan sonra da devam etmesi kimseyi şaşırtmayacaktır.

Perşembe rekabetinde artık Al Sancak dizisinin üstünlüğünü uznu süre göreceğiz. Dizinin çekim kalitesinin yüksekliği ve hikayenin de ilerleyen bölümlerde daha iyi anlaşılması ile birlikte yılın en başarılı işlerinden birisi olması kimseyi şaşırtmayacaktır.