Ana sayfa Dizi Haberleri Alina Boz ve Çağatay Ulusoy’lu Süslü Korkuluk’un çekimlerine neden hala başlanmadığı ortaya çıktı!

Alina Boz ve Çağatay Ulusoy’lu Süslü Korkuluk’un çekimlerine neden hala başlanmadığı ortaya çıktı!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çağatay Ulusoy ve Alina Boz’u bir araya getirecek Süslü Korkuluk dizisinde heyecan iyice arttı. Özellikle Çağatay Ulusoy’u dijital olmayan bir kanalda görmeyi çok özleyen hayranları büyük bir merakla ekibin sete çıkmasını bekliyor. Çekimlerin hala başlamaması da büyük merak uyandırıyor. Ancak bu gecikmenin sebebi ortaya çıktı.

OGM Pictures tarafından TV8 için çekilecek Süslü Korkuluk dizisi hemen yılbaşından önce duyuruldu. Çağatay Ulusoy’un projeyi kabul etmesiyle birlikte dizinin yönetmeni Cem Karcı bulunduğu Barselona’dan apar topar Türkiye’ye geldi ve ilk tanıtım filmini çekti. Film yeni yılın ilk günü yayınlandı.

Ancak her şey bir anda bu kadar hızla ilerlerken sürecin bir anda durma noktasına gelmesi herkesi şaşırttı. Çünkü izleyici dizinin çok yakında sete çıkacağını ve ilk bölümün ekrana geleceğini umuyordu. Ancak beklenen gerçekleşmedi.

Alina Boz ve Çağatay Ulusoy’lu Süslü Korkuluk’un çekimlerine neden hala başlanmadığı ortaya çıktı! 7

Süslü Korkuluk setindeki bu gecikmenin sebebi dün ortaya çıktı. Habere göre dizinin yönetmeni Cem Karcı tanıtım filmini çektikten hemen sonra koronavirüse yakalanmıştı. Durum böyle olunca yönetmen karantinaya girdi ve çekimler ileri bir tarihe ertelendi.

Şimdi Süslü Korkuluk için oyuncu arayışları sürüyor. Alina Boz ve Çağatay Ulusoy, dizide rol alacağı kesinleşen oyuncular. Boz ve Ulusoy dışında, en son Menajerimi Ara dizisinde rol alan Fatih Artman’a da teklif gittiği belirtiliyor.

Dolayısıyla Süslü Korkuluk’ta çekimlere hala başlanamadı. Halen oyuncu görüşmeleri devam ediyor. Ancak bir iddiaya göre Süslü Korkuluk ekibi ocak ayında sete çıkacak ve muhtemelen şubat ayında izleyiciyle buluşacak.