SON DAKİKA
9 Aralık 2022 23:40

SON HABERLER

Arıza dizisinde hiç beklenmedik olay, iplerin kopmasına neden oldu!

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın heyecanla beklenen yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Haşmet Ağa ile Ali Rıza’nın arasında gerilim dolu anların yaşandığı sahnede Haşmet, ailesini öldürenlerin arasında Ali Rıza’nın babasının da olduğunu öğrendiğini söylüyor. Ortaya çıkan gerçek yüzünden Ali Rıza zor durumda kalırken Haşmet, bütün ipleri adeta koparıyor. Bu durumun Ali Rıza ve Halide’nin ilişkisini nasıl etkileyeceği ise şimdiden büyük merak konusu oluyor.

İhtiyar, Balaban’ın şartını kabul eder ve konsorsiyumda yeni bir dönem başlar. Ali Rıza, Halide’nin başına gelenlerden sonra Balaban’ın peşini bırakmamaya karar verir. Konsorsiyum toplandığında ise Ali Rıza yaptıklarıyla herkesi şoke eder. Ali Rıza ve ailesi, Halide’yi istemeye gittikleri Haşmet’in evinde, hiç beklemedikleri bir durum ile karşı karşıya kalırlar.

Ali Rıza’nın ringe çıktığı heyecan dolu tanıtımda dövüş sahneleri nefes kesiyor. Ali Rıza ve ailesi, Halide’yi isterken Haşmet Ağa’nın vereceği cevap merakla bekleniyor. Halide’ye “Bir daha onun adını bile anmayacaksın!” diyen Haşmet’in öfkesinin sebebi ise akıllarda soru işareti oluşturuyor.

Ali Rıza her şeyi göze alır ve babasıyla ilgili gerçeklere ulaşabilmek için eski bir polisin peşine düşer. O esnada ise konsorsiyum aldığı kararla Ali Rıza’yı oyun dışında bırakacaktır. Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü bu akşam saat 20.00’de Show TV’de.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler