Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Arka Sokaklar dizi ekibinden çok anlamlı Polis Müzesi ziyareti!

Arka Sokaklar dizi ekibinden çok anlamlı Polis Müzesi ziyareti!

tarafından ker_def

Arka Sokaklar ekibi Polis Müzesi’ni ziyaret etti… Kanal D’nin, her Cuma akşamı yeni bölümleri ile ekrana gelen fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın oyuncuları, Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanlığı bünyesinde açılan ilk resmi Polis Müzesi’ni ziyaret ettiler.

Dizi oyuncularından İlker İnanoğlu, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Yiğitcan Ergin ve Ela Yörüklü’nün yer aldığı ziyarette dizi ekibine, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Daire Başkanı 1. Sınıf Emniyet Müdürü Sn. Ayşegül Özcan eşlik etti.

Arka Sokaklar dizi ekibinden çok anlamlı Polis Müzesi ziyareti! 7

22 Ekim Cuma günü 600.bölümü ile ekrana gelecek olan Arka Sokaklar oyuncuları gerçekleştirmiş oldukları bu ziyarette bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler.

Arka Sokaklar yeni bölümleri ile her Cuma akşamı Kanal D’de yayınlanıyor. Dizinin bu hafta 600. yeni bölümü ekrandaki yerini alacak. Yeni bölümden hem fragman hem de bilgiler ortaya çıktı.

Teröristler kimi hava uçuruyor?

Ekip, Harun’u kaçıran teröristlerin peşine düşmüştür. Teröristler gözlerini kırpmadan insanları öldürmektedir. Ekip bu işi sonlandırmak ve Harun’u kurtarmak için peşlerine düşer. Operasyon sırasında büyük bir çatışma yaşanır. Hüsnü, elinde bazuka olan teröristi görünce büyük şaşkınlık yaşar. Bazukasını ateşler ve hedefindeki kişiyi vurur.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma 20.00’da Kanal D’de!