Ana sayfa Dizi Haberleri Arka Sokaklar dizisi reytinglerde hem iyi hem kötü!

Arka Sokaklar dizisi reytinglerde hem iyi hem kötü!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Arka Sokaklar, Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmayı sürdürüyor. 599 bölümü geride kalan dizinin sektörün en uzun süreli projesi olması aksiyon ve gerçek hayat ile bağlantısının yüksek olmasından kaynaklanıyor.

Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı dizinin 599. bölümü tüm kişiler kategorisinde zirvede yer aldı… 16. sezonu süren dizinin Cuma rekabetinde geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi en çok izlenen dizi olması büyük bir başarı…

Arka Sokaklar tüm kişilerde olduğu gibi ABC1 kategorisinde de ortalamanın üstünde reytingler aldı. Son bölümü ile bu kategoride dördüncülük elde eden dizinin AB’de bir hayli gerilemekte olduğunu görüyoruz.

Sosyo ekonomik seviyesi iyi olarak tarif edilen izleyicileri kapsayan AB grubunda ne yazık ki Kanal D dizisi büyük sorun yaşıyor. Ortalamanın çok altına gerileyen reytingler ile günü 10. sırada tamamlayabilen Arka Sokaklar, bu kategorideki izleyicileri bir türlü kendisine çekmeyi başaramıyor.

Dizinin 22 Ekim Cuma akşamı 600. yeni bölümü yayınlanacak. Fragman paylaşıldı ve yine aksiyon dolu sahneler var.

600. bölümde Mesut’un, Rıza Babanın evine getirdiği acı haber ne?

Hüsnü, Mesut’u arayarak acı bir haber verir. Kendisinin bir şey yapamadığından bahseder. Bu acı haberi Rıza Baba ve eşi Ayla’ya vermek Mesut’a düşer. Haberi alan Rıza Baba ve Ayla büyük şok yaşar. Bu acı haber ne? Rıza Babayı ve eşi Ayla’yı derinden etkileyen haberdeki kişi kim?