Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Arka Sokaklar’da bir dönem daha sona eriyor!

Arka Sokaklar’da bir dönem daha sona eriyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Arka Sokaklar dizisine 3 sezon önce katılan ve Bahar komiser karakterine hayat vermeye başlayan Merve Oflaz, kısa sürede rolüne alışmış ve hayranları tarafından da beğeni ile karşılanmıştı. Oyuncu, 15. yılındaki Arka Sokaklar dizisinde yer almayı sürdürüyor.

Sporu hayatının bir parçası haline getiren, instagram’daki paylaşımları ile formunu korumak için çok çaba harcadığını da sergileyen oyuncu, hayatında her şeyin de yolunda olduğunu söyledi. Köpeğini gezdirirken kameralara takılan oyuncu, “İyiyim ben, yürüyüş yapıyorum, spor yapıyorum, işe gidip geliyorum” diye konuştu.

Bayram süresince Arka Sokaklar dizisinin setinde çalışmaların da durduğu ortaya çıktı. Oflaz, bayram sonrasında yeniden sette buluşarak çalışmaya devam edeceklerini de ifade etti.

Kanal D’nin Arka Sokaklar dizisi 15. sezonun da sonuna doğru geldi. Dizinin ne zaman yaz arası vereceği henüz net olmasa bile, oyuncuların yaz tatili için hazırlık yapması yakında sezon finalinin gerçekleşebileceğini anlatıyor.

Merve Oflaz, “Tatil planları da var, Bodrum, Çeşme. Olursa yurtdışı” diye konuştu.Evlilik planları olmadığını anlatan oyuncu, bu sorunun da sürekli sorulmasından rahatsız olduğunu ifade etti.