SON DAKİKA
30 Kasım 2022 06:39

SON HABERLER

Aşk Mantık İntikam ile geri dönen Burcu Özberk, dekolteli pozlarıyla da olay yaptı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Aşk Mantik İntikam dizisiyle beğeni toplayan Burcu Özberk, pozlarıyla ise güzellik saçıyor! Ünlü oyuncu Burcu Özberk, uzun bir dinlenme sürecinin ardından yeniden ekranlara geri dönüş yaptı. Afili Aşk isimli dizisinden sonra, Çocukluk isimli bir yapımda yer alan oyuncu, sezonu erkan kapatan isimlerden olmuştu.

Burcu Özberk, yeniden Fox TV ekranına ise yaz dizisi Aşk Mantık İntikam ile dönüş yaptı. Esra karakterinde izlediğimiz oyuncu, yine doğallığını ve yeteneklerini yansıttığı bir projeyle hayranlarını mutlu etmeyi başardı.

Aşk Mantık İntikam dizisinin ilk bölümü de çok beğenildi ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından takip ediliyor. Burcu Özberk ise her zaman ki gibi güzelliği ile öne çıktı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da fit vücudunu sergileyen oyuncu, aynı zamanda sempatikliği ile de beğenileri kaptı.

Burcu Özberk, paylaştığı fotoğraflarla hayranlarını mest ederken, büyük bir etkileşim dalgası da oluşturuyor.

Zaman zaman setten fotoğraflarını da yayınlayarak hayranlarına her anını gösteren oyuncu, yazın enerjisini de gösteren fotoğraflar yayınlıyor.

Dekolteli fotoğraflarını paylaşmaktan da çekinmeyen oyuncu, hayranlarını mest ediyor ve binlerce de beğeni topluyor.

Son yılların en başarılı kadın oyuncularından olan Burcu Özberk, paylaşımlarında mutluluğunu da yansıtan anları takipçilerinin beğenisine sunarak, “Her şey yolunda” mesajı vermeyi ihmal etmiyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler