Ana sayfa Sosyal Medya Aşk Mantık İntikam’ın başrolü Melisa Döngel’den ailesiyle ilgili dramatik açıklama!

Aşk Mantık İntikam’ın başrolü Melisa Döngel’den ailesiyle ilgili dramatik açıklama!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-2015 yılında Ne Münasebet isimli diziyle oyunculuğa başlayan ve bugüne kadar çok izlenen pek çok yapımda rol alan oyuncu Melisa Döngel şu sıralar Fox TV’nin Aşk Mantık intikam dizisinde ‘Çağla’ karakterine hayat veriyor. ’

Son dönemin öne çıkan kadın oyuncularından birisi olan Melisa Döngel kısa bir süre önce, babası tarafından istismara uğradığı haberleriyle de gündeme gelmişti.

Bu nedenle birkaç yıl önce psikolojik tedavi de gören oyuncu, Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’ye verdiği röportajda ailesiyle ilgili duygusal bir açıklamada daha bulundu. Ünlü oyuncu, Hakan Gence’nin ‘Nasıl bir ailede büyüdün? Nasıl bir çocukluk geçirdin?’ sorusu karşısında şu cevabı verdi.

Aşk Mantık İntikam’ın başrolü Melisa Döngel'den ailesiyle ilgili dramatik açıklama! 8

“Senelerce bu sorudan kaçtım; 2021 bana yüzleşmeyi öğretti. İnsan bazen neyin, nasıl olduğunu anlamıyor, neden yaşadığını bilmiyor, büyük bir boşluğa düşüyor. Benim boşluğum da bu oldu. Anlatacağım pek bir şey yok. Benim ailem kız kardeşim. Birçok konuda, olayda hep yanımda olan oydu.

Beni hayata yönelten, amacım olmasını sağlayan, elimden tutan Elif oldu. Geçmişimden bahsedemem ama şu an ve sonrası için çok şey söyleyebilirim. Bence aile mecburiyetten oluşmaz, zamanla kendi aileni seçebilirsin. Ben de öyle yaptım. Şu an çok güzel bir ailem var. Yaşayamadığım çocukluğumu da kardeşime yaşatmak en büyük amacım, hedefim.”

Aşk Mantık İntikam’ın başrolü Melisa Döngel'den ailesiyle ilgili dramatik açıklama! 9

Rol aldığı Aşk Mantık İntikam adlı dizide aşkı için her türlü fedakarlığı yapmaktan geri kalmayan bir kadını canlandıran Melisa Döngel, “Melisa olarak bana âşık olmayan bir adam için dizideki karakterim kadar ileriye asla gitmem.

Hayatımın hiçbir evresinde birinin hayatına bu kadar müdahale eden hareketler yapmam. Hele ki âşık olduğum, sevdiğimi söylediğim bir adamı sırf kendi mutluluğum için büyük bir mutsuzluğa sürüklemezdim. Benim sevgi anlayışımın dışında bir hareket” açıklamasını yaptı.