Ana sayfa Sinema Aslı Kızmaz Benden Ne Olur’u hem yazdı hem de filmde oynadı!

Aslı Kızmaz Benden Ne Olur’u hem yazdı hem de filmde oynadı!

tarafından ker_def

Yapımını Med Yapım, CJ ENM, Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmeliğini Murat Şenöy’ün yaptığı, ‘Benden Ne Olur?’ filmi 14 Ocak’ta sinemalarda seyirciyle buluşacak. Yazarlığını başarıyla sinemaya taşıyan Aslı T.Kızmaz’ın kitabından uyarlanan Benden Ne Olur filmi izleyenlere kahkaha attıracak.

Aslı T. Kızmaz’ın çok satanlar listesinde uzun süre zirvede yer alan kitabından Müge Öztürk’le birlikte sinemaya uyarladığı 21’nci yüzyılın modern kadınının eğlenceli maceralarını perdeye taşıyacak ‘Benden Ne Olur?’, ünlü oyuncu Hazal Kaya’nın canlandırdığı Sertab Bal’ın hikayesiyle seyirciye bol bol kahkaha attıracak.

Sertab Bal karakterinin ve orijinal hikayenin yaratıcısı Aslı T. Kızmaz, ‘Benden Ne Olur?’da küçük ama kritik bir rol üstlenerek kamera karşısına da geçti. Kızmaz bu filmle birlikte yazar, influncer, menajer ve ajans sahibi şapkalarına bir de oyunculuk ekledi. Filmde ünlü bir talk şov sunucusunu canlandıran Aslı T. Kızmaz, ‘Benden Ne Olur?’un can alıcı sahnelerinden birinde seyirci karşısına çıkacak.

‘Benden Ne Olur?’un kahramanı tüm çevresinin kendisinden beklediği “düzenli” hayatı bir türlü olduramamış, istediği şeyler hakkında sürekli fikri değişen, kalıplara uymayan, kimlik arayışında genç bir kadın olan Sertab Bal (Hazal Kaya). Bir kaza sonucu ablası Harika’nın (Nur Fettahoğlu) evini yakınca evsiz ve parasız kalan Sertab, Harika’nın “Senden hiçbir şey olmaz” sözleri ile büyük bir kırılma yaşar ve “Benden ne olur herkese göstereceğim” diye kendisine söz verip, savrulan hayatında tutunmaya karar verir. Kendine yeni bir hayat kurmaya çalıştığı sırada tanıştığı ünlü oyuncu Soner’le (Onur Tuna) ilişkisi Sertab’ın tüm planlarını alt üst edecektir.

‘Benden Ne Olur?’ 14 Ocak’ta sinemalarda.