Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Ata Demirer, 22 kilo vermesinin sırlarını anlattı!

Ata Demirer, 22 kilo vermesinin sırlarını anlattı!

tarafından ker_def

Ata Demirer, yapımcılığını BBO Yapım’ın gerçekleştirdiği, BloombergHT ekranlarında yayınlanan
Fatih Altaylı ile Bire Bir’e konuk oldu.

Ata Demirer, diyetisyen yardımı almadan 22 kilo verdiğini belirterek, yaptığı diyeti ilk kez Fatih Altaylı’ya anlattı. Ata Demirer: “22 kilo verdim. Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim, direkt et – balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm. 4 buçuk ayda 22 kilo gitti, diyetisyenle de yapmadım.

Bir arkadaşım mide ameliyatı olmuştu ona dedim ki ne yiyorsun, ekmek yemiyorum dedi, ekmeği atacaksan niye mide ameliyatı oldun dedim :) Sabahları 1 dilim ekmek yiyorum bir daha yemiyorum dedi. ben de deneyeyim dedim. Çok hızlı kilo verdim. Hafta sonu alkol alıyorum sadece, onu da pazar günü ciddi bir yürüyüşle dengeliyorum. Sabahları da sahilde Topkapı Sarayı’na doğru yürüyorum, bütün esnafı tanır hale geldim, sosyalleştim”

Ata Demirer’in Cem Yılmaz yorumu da gündeme oturacak. Ata Demirer, Cem Yılmaz’ın Bursa Bülbülü setine baklava gönderdiğini söyledi. Ata Demirer “Cem sete baklava yolladı. İkimizin ortak bir özelliği var sevmediğimiz argumanı kullanmıyoruz; o yüzden sevgisine eminim. Eyvah Eyvah çekersek Cem’e teklif götüreceğim” dedi.